Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

uspechy-nasich-vin

Dotaz z 21. 04. 2008 (.)

Dobrý den. Tak vidím, že Vás trochu nervózní pan Cyril, který chce zůstat v anonymitě, zaměstnal natolik, že mi nemůžete odpovědět na otázku ohledně důvodů a hlavně letopočtu vzniku Státní odrůdové knihy. A to jsem se podepisoval plným jménem! Z toho všeho usuzuji, že přesný překlad slova (nechápu, proč se nepodíval do slovníku) \"Der Weinberg\" je asi podstatně důležitější než můj dotaz, který se primárně týká českého a moravského vinařství!!! Asi odpovídáte jen na to, co chcete nebo na to, na co znáte hned odpověď! Rozhodně už nemíním tyto stránky navštěvovat a Vám přeji příjemný den. A příště se můžete s panem Cyrilem zabývat třeba překladem slova \"Die Weinrebe\".

Odpověď: Dobrý den, byl to poněkud složitý dotaz, proto chvíli trvalo, než jsme se dopátrali odpovědi - viz níže. Věřím, že nám zachováte přízeň.
Vložil: -pk-

Osm vítězů Oenofora pochází z České republiky

23. 6. 2018 08:05, Pro tisk

Letošní 12. ročník mezinárodní soutěže vín Oenoforum byl velmi úspěšný pro naše vína. Ocenění za nejlepší kolekcí získalo Nové vinařství. Čtyři hlavní Šampioni letos putují do zahraničí. Moravští vina ...

Vína z Moravy, Vína z Čech