Menu
uspechy-nasich-vin

Dotaz z 21. 04. 2008 (.)

Dobrý den. Tak vidím, že Vás trochu nervózní pan Cyril, který chce zůstat v anonymitě, zaměstnal natolik, že mi nemůžete odpovědět na otázku ohledně důvodů a hlavně letopočtu vzniku Státní odrůdové knihy. A to jsem se podepisoval plným jménem! Z toho všeho usuzuji, že přesný překlad slova (nechápu, proč se nepodíval do slovníku) \"Der Weinberg\" je asi podstatně důležitější než můj dotaz, který se primárně týká českého a moravského vinařství!!! Asi odpovídáte jen na to, co chcete nebo na to, na co znáte hned odpověď! Rozhodně už nemíním tyto stránky navštěvovat a Vám přeji příjemný den. A příště se můžete s panem Cyrilem zabývat třeba překladem slova \"Die Weinrebe\".

Odpověď: Dobrý den, byl to poněkud složitý dotaz, proto chvíli trvalo, než jsme se dopátrali odpovědi - viz níže. Věřím, že nám zachováte přízeň.
Vložil: -pk-

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech