Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

uspechy-nasich-vin

Dotaz z 21. 04. 2008 (.)

Dobrý den. Tak vidím, že Vás trochu nervózní pan Cyril, který chce zůstat v anonymitě, zaměstnal natolik, že mi nemůžete odpovědět na otázku ohledně důvodů a hlavně letopočtu vzniku Státní odrůdové knihy. A to jsem se podepisoval plným jménem! Z toho všeho usuzuji, že přesný překlad slova (nechápu, proč se nepodíval do slovníku) \"Der Weinberg\" je asi podstatně důležitější než můj dotaz, který se primárně týká českého a moravského vinařství!!! Asi odpovídáte jen na to, co chcete nebo na to, na co znáte hned odpověď! Rozhodně už nemíním tyto stránky navštěvovat a Vám přeji příjemný den. A příště se můžete s panem Cyrilem zabývat třeba překladem slova \"Die Weinrebe\".

Odpověď: Dobrý den, byl to poněkud složitý dotaz, proto chvíli trvalo, než jsme se dopátrali odpovědi - viz níže. Věřím, že nám zachováte přízeň.
Vložil: -pk-

Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech