Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

uspechy-nasich-vin

Dotaz z 13. 04. 2008 (Pavel Eliáš)

Jak tak zjišťuji, naprostá vetšina vinařů, kteří nabízejí sklepy a ubytování, je zaměřena pouze na skupiny. Co mají dělat individuální návštěvníci? Nebo jen odboráři a firemní sleziny mají zelenou ?V Rakousku jsou na tom lépe, takže je to ostuda.

s pozdravem

Odpověď: Dobrý den, v našem adresáři vinařů - rozšířeném filtru si můžete také zobrazit pouze vinaře, kteří mají stálou otevírací dobu (přes to doporučujeme vždy si otevírací dobu před návštěvnou ověřit telefonicky nebo e-mailem). Dále můžete jako individuální návštěvníci navštívit některou z akcí typu \"dne otevřených sklepů\" atd. Viz náš kalendář akcí. Dle mé zkušenosti se velká většina vinařů věnuje po domluvě iindividuálním návštěvám. Na druhé straně musíte chápat i vinaře, kteří se vzhledem k povinnostem ve vinici a sklepním hospodářství nemohou věnovat návštěvám vždy.
Vložil: -pk-

Soutěž s certifikovaným zařízením Salon vín ČR

13. 3. 2018 15:18, Pro vin. turisty

Salon vín České republiky představuje kolekci 100 nejlepších moravských a českých vín pro aktuální rok, která v posledním ročníku uspěla v konkurenci 2073 vín. Nejlepší stovka našich vín získala zlato ...

Vína z Moravy, Vína z Čech