Menu
uspechy-nasich-vin

Dotaz z 13. 04. 2008 (Pavel Eliáš)

Jak tak zjišťuji, naprostá vetšina vinařů, kteří nabízejí sklepy a ubytování, je zaměřena pouze na skupiny. Co mají dělat individuální návštěvníci? Nebo jen odboráři a firemní sleziny mají zelenou ?V Rakousku jsou na tom lépe, takže je to ostuda.

s pozdravem

Odpověď: Dobrý den, v našem adresáři vinařů - rozšířeném filtru si můžete také zobrazit pouze vinaře, kteří mají stálou otevírací dobu (přes to doporučujeme vždy si otevírací dobu před návštěvnou ověřit telefonicky nebo e-mailem). Dále můžete jako individuální návštěvníci navštívit některou z akcí typu \"dne otevřených sklepů\" atd. Viz náš kalendář akcí. Dle mé zkušenosti se velká většina vinařů věnuje po domluvě iindividuálním návštěvám. Na druhé straně musíte chápat i vinaře, kteří se vzhledem k povinnostem ve vinici a sklepním hospodářství nemohou věnovat návštěvám vždy.
Vložil: -pk-

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech