Menu

Moderní vinař

Pořádá Národní vinařské centrum Valtice

Nově vytvořený vzdělávací program Moderní vinař - vzdělávání pro úspěch na současném trhu (zkráceně Moderní vinař). Je tvořen e-learningovou částí a praktickým dvoudenním školením.

Moderní vinař je vzdělávací program, který kombinuje výhody e-learningu a dvoudenního praktického školení.

Program vznikl zčásti inovací kurzu Chemický rozbor vína, přičemž díky samostudiu s využitím počítače a internetového připojení došlo k rozšíření obsahu teoretických znalostí a díky dvoudenní praktické části bylo studium doplněno o individuální nácvik práce s Malou vinařskou laboratoří a ochutnávku vybraných zástupců vín a vinných produktů.

Autory e-learningu jsou renomovaní odborníci - doc. Ing. Pavel Pavloušek, Ph.D., doc. Ing. Josef Balík, Ph.D., Ing. Jan Stávek, Ph.D., Ing. Jiří Sedlo, CSc. a Ing. Petr Gondáš. S většinou z nich se můžete setkat i na praktické části kurzu.

Komu je určen: zejména malým a středně velkým vinohradníkům a vinařům, přístupný je však i široké veřejnosti.

Více informací: www.modernivinar.cz

Termíny: E-learning je možné začít studovat kdykoliv, termíny praktické části jsou zveřejňovány průběžně v sekci Kurzy a semináře.

Zajišťuje: Národní vinařské centrum

 

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech