Menu
Znojemsko video blog cyklostezky

Pozvánka k účasti na 27. ročníku GRAND PRIX VINEX

Vážení vinaři, obchodníci a distributoři vín, rádi bychom vás pozvali k účasti na klání o prestižní tituly z mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX 2020. Opět po roce můžete bojovat o atraktivní ceny pro vítěze hlavních ocenění - skleněné plastiky dle návrhu Bořka Šípka, chladicí vinotéku a vysokotlaký čistič.

GRAND PRIX VINEX je renomovanou mezinárodní soutěží vín, která je pořádána Národním vinařským centrem ve spolupráci s Veletrhy Brno a Svazem vinařů ČR. Splňuje mezinárodní standardy pro hodnocení vín i Národní standardy certifikovaných soutěží vín v ČR. Bude nám potěšením do letošního ročníku zařadit i vaše vína. Pro vítěze jsou opět připraveny prestižní ceny – skleněné plastiky dle návrhu Bořka Šípka, dvouzónová vinotéka i vysokotlaký čistič, karafy a diplomy, oceněná vína bude možné označit spotřebiteli vyhledávanými medailičkami.

Odborné hodnocení komisí certifikovaných degustátorů proběhne ve dnech  5.–6. května 2020 v prostorách Centra Excelence ve Valticích.

Veřejná prezentace soutěžních vín se uskuteční o víkendu 23.–24. května 2020 v pavilonu „B“ brněnského výstaviště, kam i letos zavítají milovníci vína a drahých kamenů (probíhá zde také již tradiční prodejní výstava Minerály Brno). První den prezentace (23. 5.) v 18.00 hod. proběhne slavnostní předání hlavních ocenění. (Za předpokladu příznivého vývoje situace ohledně virových omezení.)

Co Vám přinese ocenění v soutěži GRAND PRIX VINEX?

  • Srovnání s víny přítomnými na středoevropském trhu.
  • Uvedení v katalogu soutěže a prezentace Vašeho vína na mezinárodní výstavě v Brně. V katalogu a na ochutnávce bude představeno cca 500 nejlepších vín.
  • Zvýšení prestiže a ceny Vašeho vína u obchodníků s vínem a vinařské veřejnosti.
  • Možnost označit láhve příslušným oceněním a možnost reprodukce medaile či ocenění ve Vašich propagačních materiálech.
  • Medializace ocenění u mediálních partnerů a v PR aktivitách souvisejících se soutěží.

Věříme, že se soutěže rádi (znovu) zúčastníte. Uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2020.

► Informace k přihlášení a registrace na www.elwis.cz.

Více o soutěži na stránkách www.grand-prix-vinex.cz.

Případné další informace: Ing. Šárka Nádvorníková, tel. 519 352 072, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech