Menu
Znojemsko video blog cyklostezky

Nabídka k účasti na veletrhu SALIMA / VINEX 2016 pro moravské a české vinaře

Vážení vinaři, využijte naši nabídku a zúčastněte se tradičních potravinářských veletrhů SALIMA / VINEX 2016 ve dnech 17. až 20. 2. 2016 na brněnském výstavišti. Opět máme pro Vás připravenu jednoduchou a finančně nenáročnou prezentaci, díky které budete moci nabídnout svá vína k ochutnávce, ale hlavně prodeji Vašim zákazníkům.

Nemalou část odborníků tvoří zákazníci z oblasti hotelnictví, stravování a cestovního ruchu. Veletrh SALIMA v sobě koncentruje nabídku specialit, regionálních potravin a nápojů, produktů s označením Klasa, Český výrobek a mnoha dalších. Zastoupení tu budou mít i četné zahraniční firmy. Veletrh je o zážitcích a společně můžeme pro návštěvníky připravit ty nezapomenutelné!

Vždyť dobré jídlo a dobré víno vždy patřily a budou patřit k sobě!

Za tým SALIMA / VINEX

D. Pelikán

Věnujte prosím pozornost přiloženému souboru, kde naleznete detailní specifikace nabídky!!!

Poznámka: Navazující tradiční mezinárodní SOUTĚŽ VÍN GRAND PRIX VINEX se uskuteční v termínech 3. a 4. května 2016 (hodnocení vín), resp. 21. a 22. května 2016 (veřejná prezentace - pavilon "B" BVV).

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech