Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

uspechy-nasich-vin

Rok 2010

Soutěž Firma Víno Ocenění
Vinalies Internationales France 2010
BOHEMIA SEKT, a.s.
Bohemia Sekt Prestige Brut, 2005
Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010
BOHEMIA SEKT, a.s.
Bohemia Sekt Prestige Brut, 2004

Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 BOHEMIA SEKT, a.s. Bohemia Sekt Prestige demi sec, 2006 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010
Leoš Horák
Chardonnay, výběr z hroznů, 2009
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010
Tomáš Krist

Aurelius, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010
Tomáš Krist
Muškát moravský, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile

Vinalies Internaitonales France 2010

Tomáš Krist
Pálava, výběr z hroznů, 2009 Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010
Tomáš Krist
Rulandské bílé, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010

Tomáš Krist
Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile
Vinalies Internationales France 2010
Tomáš Krist
Sylvánské zelené, výběr z hroznů, 2009
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010
Livi, spol.s.r.o.
Sauvignon, výběr z hroznů, 2008 Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Moravské vinařské závody Chardonnay, pozdní sběr, 2008 Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Moravské vinařské závody Ruladnské bílé, pozdní sběr, 2008 Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Moravské vinařské závody Tramín červený, pozdní sběr, 2008 Zlatá medaile
Vinalies Internationales France 2010 Moravské vinařské závody Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2007 Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Petr Skoupil Winery   Muller Thurgau, kabinetní víno, 2009
Zlatá medaile
Vinalies Internationales France 2010 SONBERK a.s. Tramín červený, slámové víno, 2008 Zlatá medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinařství Kovacs s.r.o. Sauvignon, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010
Vinařství Kovacs s.r.o. Sauvignon, výběr z bobulí, 2009
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010
Vinařství Ovčačík
Tramín červený, výběr z hroznů, 2000
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinařství Springer a.s. Cuvée Springer Family reserve, 2004 Zlatá medaile

Vinalies Internationales France 2010
Vinařství Springer a.s. Sylvánské zelené, ledové víno, 2001 Zlatá medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinařství Štěpán Maňák
Pálava, výběr z bobulí, 2009
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinařství Baloun
Hibernal, 2009
Zlatá medaile

Vinalies Internationales France 2010
Vinařství Baloun Tramín červený, 2009 Zlatá medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinařství Baloun Tramín červený, 2009
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinařství Baloun Pálava, 2009 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010

Vinařství Baloun
Chardonnay, 2009 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010
Vinařství Baloun
Děvín, 2009
Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinařství Baloun Muller Thurgau, 2009 Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010 Vinné sklepy Valtice Ryzlink vlašský, ledové víno, 2007 Stříbrná medaile
Vinalies Internationales France 2010

VÍNO Mikulov, spol. s.r.o.


Cabernet Sauvignon, rosé, pozdní sběr, 2008
Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010
VÍNO Mikulov, spol.s.r.o. Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales France 2010
VÍNO Mikulov, spol.s.r.o. Sauvignon, pozdní sběr, 2008 Stříbrná medaile
Vinalies Iternationales France 2010 ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Ryzlink rýnský, ledové víno, 2008 Zlatá medaile
Decanter 2010 BOHEMIA SEKT, a.s.
Bohemia Sekt Prestige Brut, 2005
Bronzová medaile
Decanter 2010 BOHEMIA SEKT, a.s.

Bohemia Sekt Prestige Brut, 2004 Bronzová medaile

Decanter 2010

BOHEMIA SEKT, a.s.

Bohemia Sekt Prestige Demic sec, 2006

Doporučení

Decanter 2010

BOHEMIA SEKT, a.s.
LUIS GIRARDOT Brut, 2007
Stříbrná medaile
Decanter 2010 Habánské sklepy spol. s.r.o.
Zweigeltrebe, pozdní sběr, 2007
Stříbrná medaile
Decanter 2010 Doc. Ing. Miloš Michlovský, DrSc. Hibernal, pozdní sběr, 2009 Doporučení
Decanter 2010 Doc. Ing. Miloš Michlovský, DrSc.

Sauvignon, výběr z hroznů, 2009 Doporučení
Decanter 2010 Doc. Ing. Miloš Michlovský, DrSc.

Savillon, moravské zemské víno, 2009 Doporučení

Decanter 2010

Tomáš Krist

Neuburské, pozdní sběr, 2009
Bronzová medaile

Decanter 2010

Tomáš Krist
Tramín červený, ledové víno, 2009 Bronzová medaile
Decanter 2010
Tomáš Krist

Chardonnay, pozdní sběr, 2009

Doporučení
Decanter 2010
Tomáš Krist

Merlot, výběr z horznů, 2009

Doporučení

Decanter 2010
Tomáš Krist
Sauvignon, výběr z hroznů, 2009
Doporučení
Decanter 2010 NOVÉ VINAŘSTVÍ a.s. Frankovka rosé, 2009 Bronzová medaile
Decanter 2010 NOVÉ VINAŘSTVÍ a.s. Tramín červený - Cuvée Tono, 2009
Bronzová medaile
Decanter 2010
NOVÉ VINAŘSTVÍ a.s.

Rulandské bílé, 2009

Doporučení
Decanter 2010
Petr Skoupil Winery

Frankovka, pozdní sběr barrique, 2008
Doporučení
Decanter 2010
Petr Skoupil Winery

Pálava, pozdní sběr, 2009
Doporučení
Decanter 2010  
Reisten

Pinot blanc Maidenburg, 2009
Doporučení

Decanter 2010
Reisten
Ryzlink rýnský, pozdní sběr Maidenburg, 2009
Doporučení
Decanter 2010 Sonberk a.s.
Rulandské šedé, 2008

Bronzová medaile

Decanter 2010
Sonberk a.s.

Tramín červený, slámové víno, 2008 Bronzová medaile

Decanter 2010
Sonberk a.s.

Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2008
Národní cena za bílé víno
Decanter 2010 Sonberk a.s.

Rulandské šedé, výběr z cibéb, 2007 Stříbrná medaile
Decanter 2010 SPIELBERG CZ Frankovka & André pozdní sběr, 2008
Doporučení
Decanter 2010 SPIELBERG CZ Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2008
Doporučení

Decanter 2010
Vladimír Tetur
Chardonnay, pozdní sběr, 2009
Doporučení

Decanter 2010

Vladimír Tetur
Irsai Oliver, kabinetní víno, 2009 Stříbrná medaile

Decanter 2010

Vladimír Tetur

Tramín červený, výběr z hroznů, 2008
Stříbrná medaile

Decanter 2010
Vinařství Josef Dufek
Rulandské šedé, 2009

Bronzová medaile
Decanter 2010
Vinařství Josef Dufek

Sauvignon, 2009

Bronzová medaile
Decanter 2010
Vinařství Kovacs s.r.o.

Rulandské šedé, výběr z bobulí, 2008

Bronzová medaile

Decanter 2010

Vinařství Kovacs s.r.o.
Cuvée Amálie, pozdní sběr, 2009
Doporučení
Decanter 2010 Vinařství Kovacs s.r.o. Sauvignon, pozdní sběr, 2009 Doporučení

Decanter 2010

Vinařství Kovacs s.r.o.
Sauvignon, výběr z bobulí, 2009 Doporučení
Decanter 2010
Vinařství Pavlov spol. s.r.o.
Rulandské bílé, výběr z hroznů, 2007 Bronzová medaile
Decanter 2010
Vinařství Pavlov spol. s.r.o.

Sauvignon, pozdní sběr, 2008
Doporučení
Decanter 2010 Vinařství U Kapličky Muškát moravský, 2009
Bronzová medaile
Decanter 2010 Vinařství U Kapličky Rulandské šedé, 2009
Doporučení
Decanter 2010 Vinařství U Kapličky
Ryzlink rýnský, 2009
Doporučení

Decanter 2010

Vinařství Volařík

Ryzlink vlašský, pozdní sběr, 2008

Doporučení

Decanter 2010
Vinařství Volařík
Ryzlink vlašský, výběr z cibéb, 2008

Doporučení
Decanter 2010 Vinné sklepy Lechovice s.r.o.
Frankovka, ledové víno, 2008

Bronzová medaile

Decanter 2010
Vinné sklepy Lechovice s.r.o. Chardonnay, pozdní sběr, 2008 Doporučení

Decanter 2010
Vinné sklepy Lechovice s.r.o.
Pálava, výběr z hroznů, 2008
Doporučení

Decanter 2010
Vinné sklepy Valtice a.s.
Rulandské bílé, výběr z cibéb, 2008
Bronzová medaile

Decanter 2010
Víno Míkulov spol. s.r.o. Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2008
Stříbrná medaile
Decanter 2010


Vinohrad CZ

Rulandské šedé, pozdní sběr, 2008
Bronzová medaile

Decanter 2010
Vinohrad CZ Le Livre - Cuvée Blanc, 2007
Doporučení

Decanter 2010

Vinohrad CZ
Pálava, výběr z hroznů, 2008
Doporučení

Decanter 2010
Vinselekt Michlovský, a.s. Aurelius, výběr z hroznů, 2009
Doporučení
Decanter 2010

Vinselekt Michlovský, a.s.


Pálava, výběr z hroznů, 2009

Doporučení
Decanter 2010


Vinselekt Michlovský, a.s.
Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2009
Doporučení

Decanter 2010

ZD Sedlec
Tramín červený, slámové víno, 2007 Zlatá medaile
Decanter 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Chenin blanc, moravské zemské víno, 2009
Bronzová medaile

Decanter 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Rulandské šedé, ledové víno, 2007

Bronzová medaile

Decanter 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Kerner, výběr z bobulí, 2009
Doporučení
Decanter 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.
Ryzlink rýnský, ledové víno, 2008 Národní cena za sladké víno
Decanter 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.
Tramín červený, výběr z bobulí, 2009
Zlatá medaile
CM Bruxelles
Vinařství Baloun

Aurelius, pozdní sběr, 2009
Zlatá medaile

CM Bruxelles
Vinařství Baloun Hibernal, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile

CM Bruxelles
Vinařství Baloun Chardonnay, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile
CM Bruxelles
Vinařství Baloun
Pálava, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile

CM Bruxelles
Vinařství Baloun
Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile

CM Bruxelles
Vinařství Baloun
Ryzlink vlašský, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile

CM Bruxelles

Vinařství Baloun
Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile

CM Bruxelles
Vinařství Baloun Děvín, výběr z hroznů, 2009 Stříbrná medaile
CM Bruxelles Vinné sklepy Valtice, a.s.
Rulandské bílé, 2008
Stříbrná medaile

CM Bruxelles

Vinné sklepy Valtice, a.s.
Rulandské šedé, výběr z hroznů, 2008
Stříbrná medaile
CM Bruxelles Vinselekt Michlovský, a.s. Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile
CM Bruxelles
Vinselekt Michlovský, a.s.

Sylvánské zelené, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
CM Bruxelles
Sonberk a.s.
Tramín, slámové víno, 2008 Zlatá medaile

CM Bruxelles
Vinařství Volařík Chardonnay, výběr z cibéb, 2008 Zlatá medaile
CM Bruxelles
Vinařství Kovacs s.r.o.

Rulandské bílé, výběr z hroznů, 2009

Zlatá medaile

CM Bruxelles

Livi Dubňany s.r.o.
Hibernal, výběr z hroznů, 2008
Zlatá medaile

CM Bruxelles
Vinařství Valihrach s.r.o. Rulandské šedé, výběr z hroznů, 2007 Stříbrná medaile

CM Bruxelles
Vinařství Springer a.s. Sylvánské zelené ledové víno, 2001 Stříbrná medaile

CM Bruxelles
Vinné sklepy Lechovice s.r.o. Pálava, 2008 Stříbrná medaile
CM Bruxelles Vinařství U Kapličky Frankovka, 2008 Stříbrná medaile

CM Bruxelles
Velkobílovická vína a.s.
Sauvignon, 2009

Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010 Petr Bunža Tramín červený, výběr z hroznů, 2008
Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010 Petr Bunža


Muškát moravský, výběr z hroznů, 2008
Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010
Doc. Ing. Miloš Michlovský, DrSc.

Hibernal, pozdní sběr, 2007
Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010

Doc. Ing. Miloš Michlovský, DrSc.

Laurot, pozdní sběr, 2008
Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010


Moravíno, s.r.o.

Tramín červený, výběr z hroznů, 2009
Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010

Pavlovín spol. s.r.o. Sauvignon, výběr z bobulí, 2008 Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010

Pavlovín spol. s.r.o.

Cuvée Pinot gris & Chardonnay, 2008

Stříbrná medaile

IWC San Francisco 2010

Petr Skoupil Winery

Pálava, pozdní sběr, 2009
Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010

Petr Skoupil Winery
Zweigeltrebe, pozdní sběr, 2008
Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010

Petr Skoupil Winery Svatovavřinecké, pozdní sběr, 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010

Petr Skoupil Winery
Dornfelder, pozdní sběr, 2008

Stříbrná medaile

IWC San Francisco 2010
Sonberk a.s. Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010

Vladimír Tetur Irsai Oliver, kabinentní víno, 2009 Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010

Richard Tichý
Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2007
Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010
Vinařství Kovacs s.r.o. Sauvihnon, pozdní sběr, 2009 Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010
Vinařství Kovacs s.r.o.

Rulandské bílé, výběr z hroznů, 2009 Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010

Vinařství Kovacs s.r.o.


Cuvée Amalie, 2009

Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010


Vinařství Kovacs s.r.o.
Cuvée Miroslav, 2009 Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010


Vinařství Štěpán Maňák
Pálava, výběr z bobulí, 2009

Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010

Vinařství Štěpán Maňák Tramín červený, výběr z bobulí, 2009 Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010

Vinařství Štěpán Maňák Sauvignon, slámové víno, 2009 Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010


Vinařství V&M Zborovský v.o.s. Rulandské bílé, výběr z hroznů, 2009 Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010


Vinařství V&M Zborovský v.o.s.

Muškát Ottonel, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile
IWC San Francisco 2010


Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o. Chardonnay, pozdní sběr, 2009 Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010

Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o.

Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2009 Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010


Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o.

Frankovka, ledové víno, 2007 Stříbrná medaile

IWC San Francisco 2010

Vinné sklepy Valtice a.s. Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2009 Dvojitá zlatá medaile

IWC San Francisco 2010

Víno Mikulov spol. s.r.o. Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile

IWC San Francisco 2010

Víno Mikulov spol. s.r.o.


Rulandské šedé, 2009

Stříbrná medaile

IWC San Francisco 2010

VINOFOL s.r.o. Chardonnay, 2009
Bronzová medaile

IWC San Francisco 2010

VINOFOL s.r.o.

Frankovka, 2009 Zlatá medaile

IWC San Francisco 2010

VINOFOL s.r.o.

Rulandské šedé, 2009 Stříbrná medaile

IWC San Francisco 2010

VINOFOL s.r.o.

Zweigeltrebe rosé, 2009 Stříbrná medaile

IWC San Francisco 2010

Vinselekt Michlovský a.s. Cremant Blanc de Noir sekt, 2006
Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010


Vinařství Baloun Děvín, výběr z hroznů, 2009 Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010


ZD Sedlec Müller Thurgau, pozdní sběr, 2009 Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Viognier, výběr z bobulí, 2009 Bronzová medaile
IWC San Francisco 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Ryzlink rýnský, ledov víno, 2009 Velká zlatá medaile

MUVINA 2010

Jan Baláž

Sauvignon, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
MUVINA 2010 Jan Čech Sauvignon, ledové víno, 2009 Šampión
MUVINA 2010
Jan Čech

Tramín červený, výběr z hroznů, 2009

Zlatá medaile

MUVINA 2010

Vinařství Halm s.r.o.
Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2008
Zlatá medaile
MUVINA 2010 Vinařství Kovacs s.r.o.
Chardonnay, výběr z hroznů, 2009

Šampión

MUVINA 2010

Vinařství Kovacs s.r.o.


Chardonnay, výběr z hroznů, 2009

Velká zlatá medaile
MUVINA 2010
Vinařství Kovacs s.r.o.
Rulandské bílé, výběr z hroznů, 2009 Zlatá medaile

MUVINA 2010

Vinařství Kovacs s.r.o.
Sauvignon, výběr z bobulí, 2009 Zlatá medaile

MUVINA 2010

Vinařství Kovacs s.r.o.
Regentské cuvée, výběr z bobulí, 2009
Zlatá medaile
MUVINA 2010
Vinařství Kovacs s.r.o.

Cuvée Amálie, pozdní sběr, 2009
Zlatá medaile
MUVINA 2010
Tomáš Krist

Neuburské, pozdní sběr, 2009
Zlatá medaile
MUVINA 2010
Tomáš Krist

Tramín červený, ledové víno, 2009

Zlatá medaile

MUVINA 2010

Ludvík Maděřič

Dornfelder, výběr z hroznů, 2009

Stříbrná medaile
MUVINA 2010 Ludvík Maděřič
Cabernet Sauvignon , výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile
MUVINA 2010 Štěpán Maňák Modrý portugal, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile
MUVINA 2010
Miroslav Mikulica
Veltlínské zelené, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile

MUVINA 2010
Moravíno s.r.o. Cabernet Sauvignon, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile

MUVINA 2010

PPS AGRO a.s.
Neronet, 2008
Zlatá medaile

MUVINA 2010

Petr Skoupil

Neuburské kabinet, 2009
Zlatá medaile
MUVINA 2010
Sonberk a.s.
Rulandské šedé, pozdní sběr, 2009
Zlatá medaile

MUVINA 2010
Richard Tichý
Pálava, výběr z bobulí, 2007

Zlatá medaile
MUVINA 2010 Ing. Miroslav Volařík
Cuvée premium, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile
MUVINA 2010 Vinné sklepy Lechovice spol. s.r.o. Pálava, výběr z hroznů, 2009 Stříbrná medaile
MUVINA 2010
Vinné sklepy Lechovice spol. s.r.o.

Chardonnay, pozdní sběr, 2009

Velká zlatá medaile

MUVINA 2010

Vinné sklepy Lechovice spol. s.r.o.

Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile

MUVINA 2010

Vinné sklepy Valtice a.s.
Dornfelder, pozdní sběr, 2009 Stříbrná medaile

MUVINA 2010
Vinné sklepy Valtice a.s.
Cabernet Sauvignon rosé, pozdní sběr, 2009

Stříbrná medaile

MUVINA 2010

Vinné sklepy Valtice a.s.

Chardonnay, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
MUVINA 2010
Vinné sklepy Valtice a.s.
Svatovavřinecké, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
MUVINA 2010
Vinné sklepy Valtice a.s.
Cabernet Sauvignon, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile

MUVINA 2010
Vinařství V&M Zborovský, v. o. s.
Ryzlink vlašský, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
MUVINA 2010
Stanislav Žůrek

Zweigeltrebe rosé, pozdní sběr, 2009

Stříbrná medaile
MUVINA 2010 Stanislav Žůrek
Chardonnay, výběr z hroznů, 2009
Stříbrná medaile

MUVINA 2010

Stanislav Žůrek

Rulandské bílé, pozdní sběr, 2009
Zlatá medaile

SMV Canada 2010
Sonberk a.s. Pálava 2008
Zlatá medaile


SMV Canada 2010

Vinné sklepy Valtice a.s.
Chardonnay, slámové víno, 2008
Zlatá medaile

SMV Canada 2010
Winery Petr Skoupil
Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile

SMV Canada 2010
Winery Petr Skoupil
Pálava, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
SMV Canada 2010 Štěpán Maňák Pálava, výběr z bobulí, 2009 Stříbrná medaile
MUNDUS VINI 2010 Arte Vini spol. s.r.o. Veltlínské zelené, moravské zemské víno, 2009 Zlatá medaile

MUNDUS VINI 2010

Arte Vini spol. s.r.o.
Ryzlink rýnský, moravské zemské víno, 2009 Stříbrná medaile

MUNDUS VINI 2010

Habánské sklepy spol. s.r.o.

Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2009
Stříbrná medaile
MUNDUS VINI 2010
Zdeněk Janoušek

Zweigeltrebe rosé, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile
MUNDUS VINI 2010
Zdeněk Janoušek

Rulandské šedé, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile
MUNDUS VINI 2010
SONBERK a.s.
Pálava, výběr z hroznů, 2009 Stříbrná medaile

MUNDUS VINI 2010

SPIELBERG CZ, s.r.o.

Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2009

Stříbrná medaile

MUNDUS VINI 2010

VÍNO MIKULOV, spol. s.r.o.

Sauvignon, pozdní sběr, 2009
Zlatá medaile

MUNDUS VINI 2010

Vinselekt Michlovský a.s.

Pálava, výběr z bobulí, 2009

Zlatá medaile
MUNDUS VINI 2010
Vinselekt Michlovský a.s.

Aurelius, výběr z cibéb, 2008

Stříbrná medaile

MUNDUS VINI 2010

ZD Němčičky

Frankovka rosé, pozdní sběr, 2009

Stříbrná medaile
MUNDUS VINI 2010
ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Ryzlink rýnský, ledové víno, 2009

Zlatá medaile

AWC WIENA 2010

Josef Dufek
Aurelius, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile

AWC WIENA 2010
Mikrosvín Mikulov
Muškát moravský, pozdní sběr, 2009

Zlatá medaile

AWC WIENA 2010
Doc. Ing. Miloš Michlovský, DrSc.
Malverina, pozdní sběr BIO, 2007
Zlatá medaile


AWC WIENA 2010

Réva Rakvice, s.r.o.

Tramín červený, ledové víno, 2009
Zlatá medaile


AWC WIENA 2010

Rodinné vinařství Jedlička & Novák

Pálava, výběr z hroznů, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010

Rodinné vinařství Jedlička & Novák

Ryzlink rýnský, výběr z hroznů, 2009

Zlatá medaile

AWC WIENA 2010

Rodinné vinařství Jedlička & Novák

Merlot, výběr z hroznů, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010
Rodinné vinařství Jedlička & Novák

Cabernet Sauvignon, výběr z hroznů, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010


Petr Skoupil

Tramín červený, pozdní sběr, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010

SONBERK a.s.
Sonberk Pálava, 2009
Zlatá medaile

AWC WIENA 2010
Vinařství Čech Donfelder, pozdní sběr, 2009 Zlatá medaile

AWC WIENA 2010

Vinařství KOVACS, s.r.o.

Cuveé Amálie, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010


Vinařství Maděřič
Donfelder, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile

AWC WIENA 2010
Vinařství Maděřič
Cabernet Sauvignon, výběr z hroznů, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010

Vinařství Štěpán Maňák Sauvignon, slámové víno, 2009 Zlatá medaile
AWC WIENA 2010

Vinařství Štěpán Maňák Merlo barrique, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile
AWC WIENA 2010

Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o. Frankovka, ledové víno, 2007
Zlatá medaíle

AWC WIENA 2010
Vinné sklepy Valtice, a.s. Chardonnay, ledové víno, 2005 Zlatá medaile
AWC WIENA 2010

Vinné sklepy Valtice, a.s.
Chardonnay, slámové víno, 2006

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010


Vinselekt Michlovský, a.s.

Ryzlink rýnský, výběr z hroznů, 2006

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010




Vinselekt Michlovský, a.s.

Sylvánské zelené, pozdní sběr, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010



Vinselekt Michlovský, a.s.

Sauvignon, pozdní sběr, 2009

Zlatá medaile
AWC WIENA 2010


Vinařství LAHOFER, a.s.

Rulandské šedé, 2008
Zlatá medaile
AWC WIENA 2010


ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Ryzlink vlašský, pozdní sběr, 2009

Zlatá medaile

AWC WIENA 2010

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Ryzlink rýnský, ledové víno, 2009
Zlatá medaile
TERRAVINO Izrael 2010
Vinařství Štěpán Maňák

Sauvignon, slámové víno, 2009
Velká zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010
Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o. Cabernet Sauvignon, ledové víno, 2007 Velká zlatá medaile
TERRAVINO Izrael 2010

Vinselekt Michlovský, a.s. Veltlínské zelené, kabinentní víno, 2009
Velká zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010

Gotberg a.s.

Pálava, výběr z bobulí, 2009

Zlatá medaile
TERRAVINO Izrael 2010

Sonberk a.s.
Ryzlinl rýnský, pozdní sběr, 2009

Zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010
Vinařství Jan Čech
Sauvignon, ledové víno, 2009

Zlatá medaile
TERRAVINO Izrael 2010


Vinařství U Kapličky, s.r.o.

Sauvignon, výběr z bobulí, 2009

Zlatá medaile
TERRAVINO Izrael 2010



Vinařství U Kapličky, s.r.o.

Alibernet, výběr z hroznů, 2009
Zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010

Vinné sklepy Valtice, a.s. Ryzlink vlašský, výběr z cibéb, 2009 Zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010

Víno BLATEL a.s. Ryzlink rýnský, slámové víno, 2007
Zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010

Vinselekt Michlovský a.s. Tramín červený, výběr z hroznů, 2009 Zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010

ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Pálava, výběr z bobulí, 2009
Zlatá medaile

TERRAVINO Izrael 2010

Pavel Binder Veltlínské zelené, výběr z hroznů, 2009
Stříbrná medaile

TERRAVINO Izrael 2010

Gotberg a.s. Tramín červený, výběr z hroznů, 2009 Stříbrná medaile

Osm vítězů Oenofora pochází z České republiky

23. 6. 2018 08:05, Pro tisk

Letošní 12. ročník mezinárodní soutěže vín Oenoforum byl velmi úspěšný pro naše vína. Ocenění za nejlepší kolekcí získalo Nové vinařství. Čtyři hlavní Šampioni letos putují do zahraničí. Moravští vina ...

Vína z Moravy, Vína z Čech