Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

uspechy-nasich-vin

Rok 2009

Soutěž Firma Víno Ocenění

Vinalies Internationales Paris 2009

Mikrosvín Mikulov a. s. Sauvignon blanc, pozdní sběr 2007 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Moravské vinařské závody Bzenec Ryzlink rýnský, ego 81, pozdní sběr 2007 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Tomáš Krist Rulandské bílé, jakostní víno 2007 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství Pavlov, spol. s r. o. Rulandské bílé, výběr z hroznů 2007 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství Štěpán Maňák Rulandské šedé, slámové víno 2007 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

ZD Sedlec u Mikulova Ryzlink vlašský, ledové víno 2006 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Znovín Znojmo a. s. Tramín červený, výběr z bobulí 2006  Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Znovín Znojmo a. s. Ryzlink rýnský, slámové víno 2006 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Znovín Znojmo a. s. Rulandské šedé, slámové víno 2007 Zlatá medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

BOHEMIA SEKT a. s. Bohemia sekt Prestige Brut 2004 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Čebav s. r. o. Ryzlink vlašský, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Leoš Horák Pálava, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Leoš Horák Sauvignon, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Livi spol. s r. o. Zweigeltrebe, výběr z hroznů 2006 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Mikrosvín Mikulov a. s. Rulandské šedé 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Moravské vinařské závody Bzenec Rulandské šedé, výběr z hroznů ego 59 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Moravské vinařské závody Bzenec Veltlínské zelené, pozdní sběr ego 72 2007

Vinalies Internationales Paris 2009

Sonberk a. s. Ryzlink rýnský, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Sonberk a. s. Sauvignon, výběr z bobulí 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009


Sonberk a. s.
Rulandské šedé, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009


Sonberk a. s.
Pálava, výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Spielberg CZ, s. r. o. Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Spielberg CZ, s. r. o. Tramín červený, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

SOŠ vinařská a SOU zahradnické Valtice Tramín červený 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Tomáš Krist Neuburské, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Tomáš Krist Svatovavřinecké, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství Baloun Sauvignon blanc 21/08 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství Baloun Pálava 14/08 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství Baloun Gruner Veltliner 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství Baloun Hibernal 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství Pavlov, spol. s r. o. Sauvignon, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství u Kapličky Rulandské bílé, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství u Kapličky Pálava, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství u Kapličky Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství u Kapličky Sauvignon, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinařství u Kapličky Zweigeltrebe, likérové víno 2006 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinné sklepy Valtice a. s. Chardonnay, slámové víno 2006 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinné sklepy Valtice a. s. Veltlínské zelené, výběr z cibéb 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinohrad CZ s. r. o. Rulandské šedé, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinselekt Michlovský, a. s. Ryzlink vlašský, výběr z bobulí 2005 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinselekt Michlovský, a. s. Pálava, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Vinselekt Michlovský, a. s. Rulandské šedé, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

ZD Sedlec u Mikulova Chardonnay, slámové víno 2006 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

ZD Sedlec u Mikulova Tramín červený, výběr z bobulí 2007 Stříbrná medaile

Vinalies Internationales Paris 2009

Znovín Znojmo a. s. Tramín červený, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Čebav s. r. o. Rulandské šedé 2008 Velká zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Ing. Richard Tichý Pálava, výběr z bobulí 2006

Zlatá medaile

Premios Zarcillo 2009 Ing. Richard Tichý Aurelius, výběr z bobulí 2005

Zlatá medaile

Premios Zarcillo 2009 Ing. Richard Tichý Chardonnay, výběr z hroznů 2007

Zlatá medaile

Premios Zarcillo 2009 Livi s. r. o. Pinot Noir, výběr z cibéb 2008

Zlatá medaile

Premios Zarcillo 2009 Livi s. r. o. Tramín červený 2008

Zlatá medaile

Premios Zarcillo 2009 Livi s. r. o. Sauvignon, ledové víno 2005 Zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Spielberg CZ, s. r. o. Frankovka, pozdní sběr 2006 Zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinařství Václav Ovčáčík Tramín červený 2002 Zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinselekt Michlovský Sauvignon Vinum Palaviense 2005 Zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Znovín Znojmo a. s. Ryzlink rýnský, ledové víno 2007 Zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Znovín Znojmo a. s. Ryzlink rýnský, slamové víno 2006 Zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Znovín Znojmo a. s. Tramín červený, výběr z hroznů 2007 Zlatá medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinařství Baloun Muller Thurgau kabinetní 2008 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Bronislav Vajbar Pálava 2008 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Čebav s. r. o. Ryzlink vlašský 2008 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Leoš Horák Veltlínské zelené kabinetní 2008 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Livi s. r. o. Tramín červený, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Pavel Binder Děvín 2008 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinařství Josef Valihrach s. r. o. Veltlínské červené rané výběr z hroznů 2006 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinařství Josef Valihrach s. r. o. Tramín červený, pozdní sběr 2006 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinařství Josef Valihrach s. r. o. Cuvée Cabernet Sau/Merlot, výběr z hroznů 2006 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinařství Václav Ovčáčík Tramín červený 2007 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Vinařství U Kapličky s. r. o. Muller Thurgau 2008 Stříbrná medaile
Premios Zarcillo 2009 Znovín Znojmo a. s. Rulandské šedé, ledové víno 2007 Stříbrná medaile
VINITALY VERONA 2009 Vinařství Kovacs, s. r. o. Sauvignon, pozní sběr 2008 Velká zlatá medaile
VINITALY VERONA 2009 Livi spol. s r. o. Hibernal, výběr z hroznů 2007 Zlatá medaile
VINITALY VERONA 2009 Znovín Znojmo a. s. Cabernet Sauvignon rosé, jakostní víno 2008 Stříbrná medaile
VINITALY VERONA 2009 Pavel Binder Pálava, výběr z hroznů 2008 Bronzová medaile
VINITALY VERONA 2009 Vinařství Mikrosvín Mikulov a. s. Muškát Moravský Flower line 2007 Bronzová medaile
VINITALY VERONA 2009 Ampelos, šlechtitelská stanice Ryzlink vlašský, výběr z hroznů 2006 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Pavel Binder Cabernet Sauvignon rosé, pozdní sběr 2008 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Pavel Binder Muškát Moravský, pozdní sběr 2008 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Oldřich Drápal Rulandské šedé, slámové víno 2005 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Tomáš Krist Sauvignon, výběr z hroznů 2008 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Tomáš Krist Muškát Moravský, pozdní sběr 2008 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Nové vinařství, a. s. Ryzlink rýnský, jakostní víno 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Petr Skoupil Muller Thurgau, kabinetní víno 2008 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Spielberg CZ, s. r. o. Tramín červený, pozdní sběr 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Josef Valihrach Cabernet Moravia, pozdní sběr 2006 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Josef Valihrach Neuburské, pozdní sběr 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Vinařství Pavlov Rulandské bílé, výběr z hroznů 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Vinařství Pavlov Sauvignon, pozdní sběr 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Vinařství Volařík Pálava, výběr z hroznů 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Vinné sklepy Lechovice, spol. s r. o. Tramín červený, výběr z hroznů 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Moravské vinařské závody Bzenec, s. r. o. EGO 70, Chardonnay, výběr z hroznů 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Moravské vinařské závody Bzenec, s. r. o. EGO 69, Ryzlink vlašský, pozdní sběr 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Vinařství Mikrosvín Mikulov, a. s. Sauvignon Flower line 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Vinařství Mikrosvín Mikulov, a. s. Tramín červený Flower line 2007 Diplom
VINITALY VERONA 2009 Moravské vinařské závody Bzenec, s. r. o. EGO 72, Veltlínské zelené, pozdní sběr 2007 Diplom
SMV CANADA Binder Pavel
Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2008

Zlatá medaile
SMV CANADA Binder Pavel
Tramín červený, výběr z cibéb 2006

Stříbrná medaile
SMV CANADA

Binder Pavel
 

Pálava, výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile
SMV CANADA Tetur Vladimír Muškát Moravský, kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
SMV CANADA Tetur Vladimír Irsai Oliver, kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
SMV CANADA Víno Hort Sauvignon, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
SMV CANADA Víno Hort Cabernet Sauvignon, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
SMV CANADA Vinné sklepy Valtice, a.s. Veltlínské zelené, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
SMV CANADA Vinné sklepy Valtice, a.s. Ryzlink rýnský, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile
SMV CANADA

ZNOVÍN ZNOJMO a.s.

Ryzlink rýnský, ledové víno 2007 Stříbrná medaile

Concours Mondial de Bruxelles
Baloun Radomil Muškát moravský, pozdní sběr 2008 Zlatá medaile
Concours Mondial de Bruxelles Baloun Radomil Muller Thurgau, pozdní sběr 2008 Zlatá medaile
Concours Mondial de Bruxelles Binder Pavel Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Concours Mondial de Bruxelles Drápal Oldřich Ruladnské šedé, slámové víno 2005 Stříbrná medaile
Concours Mondial de Bruxelles Drápal Oldřich Chardonnay, slámové víno 2004 Zlatá medaile
Concours Mondial de Bruxelles Krist Tomáš Sauvignon, výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile
Concours Mondial de Bruxelles Krist Tomáš Rulandské bílé, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Concours Mondial de Bruxelles Krist Tomáš Chardonnay, pozdní sběr 2008 Zlatá mediale
Concours Mondial de Bruxelles Skoupil Petr Rulandské šedé, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Concours Mondial de Bruxelles Vinařství Kovacs, s.r.o. Muškát moravský, kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
Concours Mondial de Bruxelles Vinařství Kovacs, s.r.o. Sauvignon, pozdní sběr 2008 Zlatá medaile
Concours Mondial de Bruxelles Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o. Chardonnay, výběr z bobulí 2007 Stříbrná medaile

Concours Mondial de Bruxelles
Vinselekt Michlovský, a.s. Pinot noir, výběr z hroznů 2005 Stříbrná medaile
Concours Mondial de Bruxelles Vinselekt Michlovský, a.s. Aurelius, výběr z bobulí 2000 Zlatá medaile
Concours Mondial de Bruxelles Vinum Moravicum, a.s. Chardonnay, slámové víno 2007 Stříbrná medaile
Decanter London BOHEMIA SEKT a.s. Prestige Brut Doporučení
Decanter London Drápal Oldřich Tramín červený, slámové víno 2004 Bronzová medaile
Decanter London Drápal Oldřich Rulandské šedé, slámové víno 2005 Doporučení
Decanter London Pavel Binder  Veltlínské zelené - Sauvignon 2008 Doporučení
Decanter London Pavel Binder Děvín 2008 Doporučení
Decanter London Petr Skoupil Neuburské 2008 Doporučení
Decanter London Sonberk a.s. Sauvignon, výběr bobulí 2007 Bronzová medaile
Decanter London Sonberk a.s. Sauvignon 2008 Bronzová medaile
Decanter London Sonberk a.s. Ryzlink rýnský, výběr 2007 Bronzová medaile
Decanter London Sonberk a.s. Pálava, výběr Sweet 2006 Doporučení
Decanter London Sonberk a.s. Sauvignon 2007 Stříbrná medaile
Decanter London Sonberk a.s. Rulandské šedé, výběr z cibéb 2007 Stříbrná medaile
Decanter London SOŠ vinařská a SOU zahradnické Valtice Tramín červený, Exclusive 2007 Doporučení
Decanter London SOŠ vinařská a SOU zahradnická Valtice Muškát Moravský, Exclusive 2007 Doporučení
Decanter London Vajbar Bronislav Sauvignon 2008 Doporučení
Decanter London Vajbar Bronislav Pálava 2008 Doporučení
Decanter London Vinařství Kovacs, s.r.o. Sauvignon 2008 Bronzová medaile
Decanter London Vinařství Kovacs, s.r.o. Rulandské bílé, Family Reserve 2007  Doporučení
Decanter London Vinařství Kovacs, s.r.o. Rulandské šedé, výběr z bobulí 2008 Doporučení
Decanter London Vinařství Marcus Tramín červený, výběr z cibéb 2005 Bronzová medaile
Decanter London Vinařství Pavlov spol. s.r.o. Rulandské bílé, výběr z hroznů 2007 Bronzová medaile
Decanter London Vinium a.s. Rulandské modré, Exclusive 2007 Doporučení

Decanter London
Vinné sklepy Lechovice spol. s.r.o. Cabernet Sauvignon, ledové víno 2007 Bronzová medaile

Decanter London

Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o.
Tramín červený 2007 Doporučení

Decanter London

VINOHRAD CZ. s.r.o.

Pinot Gris 2007
Doporučení

Decanter London

Vladislav Moravčík

Pálava, výběr z bobulí 2007

Doporučení

International Wine Challenge
Baloun Radomil Pálava, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge Baloun Radomil Pálava, výběr z hroznů 2008 Doporučení
International Wine Challenge Baloun Radomil Pinot blanc, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge Baloun Radomil Pinot gris, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge Baloun Radomil Muller Thurgau, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge Baloun Radomil Tramín červený, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge Baloun Radomil Aurelius, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge BOHEMIA SEKT a.s. Chateau Radyně extra brut Doporučení
International Wine Challenge BOHEMIA SEKT a.s. Bohemia Sekt Prestige Brut Doporučení
International Wine Challenge BOHEMIA SEKT a.s. Bohemia Sekt Prestige Demi sec Doporučení
International Wine Challenge Krist Tomáš Chardonnay, pozdní sběr 2008 Bronzová medaile
International Wine Challenge Krist Tomáš Pálava, pozdní sběr 2008 Bronzová medaile
International Wine Challenge Krist Tomáš Muškát moravský, pozdní sběr  2008 Doporučení
International Wine Challenge Krist Tomáš Rulandské šedé, výběr z hroznů 2008   Doporučení
International Wine Challenge Krist Tomáš Sauvignon, výběr z hroznů 2008 Doporučení
International Wine Challenge Livi spol. s.r.o. Hibernal, slámové víno 2005 Stříbrná medaile
International Wine Challenge Moravské vinařské závody Bzenec s.r.o. Ryzlink rýnský, pozdní sběr EGO No.81 2007 Bronzová medaile
International Wine Challenge Moravské vinařské závody Bzenec s.r.o. Charodnnay, výběr z hroznů EGO No. 70 2007 Doporučení
International Wine Challenge Moravské vinařské závody Bzenec s.r.o. Ryzlink vlašský, pozdní sběr EGO No. 69 2007 Doporučení
International Wine Challenge Vinařství Mikrosvín Mikulov a.s. Ryzlink vlašský, výběr z hroznů 2005 Bronzová medaile
International Wine Challlenge Vinařství Mikrosvín Mikulov a.s. Tramín červený, pozdní sběr 2007 Bronzová medaile
International Wine Challenge Vinařství Mikrosvín Mikulov a.s. Sauvignon, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge Vinařství Mikrosvín Mikulov a.s. Muškát moravský, pozdní sběr 2008 Doporučení
International Wine Challenge Vinařství Mikulica Pálava, pozdní sběr 2008 Bronzová medaile
International Wine Challenge Vinařství Pavlov spol. s.r.o. Sauvignon, pozdní sběr 2007 Doporučení
International Wine Challenge Vinařství Volařík Ryzlink vlašský  2008 Doporučení
International Wine Challenge Vinné sklepy Valtice a.s. Ryzlinky vlašský 2007 Doporučení

International Wine Challenge
Vinné sklepy Valtice a.s. Sylvánské zelené 2008 Doporučení
IWC San Francisco BOHEMIA SEKT, a.s. Bohemia Sekt Prestige Brut 2006 Stříbrná medaile
IWC San Francisco BOHEMIA SEKT, a.s. Bohemia Sekt Prestige Demi sec 2006 Stříbrná medaile
IWC San Francisco BOHEMIA SEKT, a.s. LOUIS GIRARDOT Brut 2003 Stříbrná medaile

IWC San Francisco

BOHEMIA SEKT, a.s.

Bohemia Sekt Prestige Brut 2007
Bronzová medaile

IWC San Francisco

BOHEMIA SEKT, a.s.
Chateau Radyně extra brut 2006
Bronzová medaile
IWC San Francisco Krist Tomáš Pálava 2008 Stříbrná medaile

IWC San Francisco

Krist Tomáš

Tramín červený 2008

Stříbrná medaile
IWC San Francisco Krist Tomáš Muškát Moravský 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Krist Tomáš Rulandské bílé 2008 Bronzová medaile

IWC San Francisco

Moravíno, s.r.o.

Pálava, výběr z hroznů 2008

Stříbrná medaile

IWC San Francisco

Skoupil Petr

Frankovka, pozdní sběr 2007

Stříbrná medaile
IWC San Francisco Skoupil Petr Ryzlink vlašský, jakostní víno 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco Skoupil Petr Veltlínské zelené, kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco Skoupil Petr Muller Thurgau, kabinetní víno 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Skoupil Petr Neuburské, kabinetní víno 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Skoupil Petr Rulandské šedé, kabinetní víno 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Skoupil Petr Zweigeltrebe, jakostní víno 2007 Bronzová medaile

IWC San Francisco

Sonberk a.s.

Tramín červený, slámové víno 2008

Velká zlatá medaile
IWC San Francisco Sonberk a.s. Rulandské šedé, výběr z cibéb 2007 Stříbrná medaile
IWC San Francisco Sonberk a.s. Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2007 Bronzová medaile
IWC San Francisco Valihrach Josef Chardonnay, výběr z hroznů 2005 Bronzová medaile
IWC San Francisco Vinařství Kořínek Zweigeltrebe rosé 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Vinařství Pavlov, spol., s.r.o. Muller Thurgau, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco Vinařství Pavlov, spol., s.r.o. Tramín červený, pozdní sběr 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Vinařství Štěpán Maňák Sylvánské zelené, jakostní víno 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco Vinařství U Kapličky s.r.o. Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

IWC San Francisco
Vinařství U Kapličky s.r.o. Sylvánské zelené, kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco Vinařství U Kapličky s.r.o. Muller Thurgau, kabinetní víno 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Chardonnay, pozdní sběr 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Muškát Ottonel, kabinetní víno 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o. Chardonnay, pozdní sběr 2008 Bronzová medaile
IWC San Francisco Vinné sklepy Valtice, a.s. Veltlínské zelené 2007 Zlatá medaile
IWC San Francisco Vinné sklepy Valtice, a.s. Aurelius 2008 Stříbrná medaile
IWC San Francisco ZNOVÍN Znojmo, a.s. Tramín červený 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín BOHEMIA SEKT, a.s. Louis Girardot brut 2003 Šampión
VINOFORUM Trenčín Drápal Oldřich Frankovka, slámové víno 2006 Zlatá medaile
VINOFORUM Trenčín Drápal Oldřich Rulandské modré, slámové víno 2007 Zlatá medaile
VINOFORUM Trenčín Habánské sklepy, spol s.r.o. Zweigeltrebe, pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín Josef Valihrach Merlot, pozdní sběr 2007 Zlatá medaile
VINOFORUM Trenčín Josef Valihrach Tramín červený 2005 Zlatá medaile
VINOFORUM Trenčín Josef Valihrach Rulandské šedé, výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

VINOFORUM Trenčín

MIKROSVÍN Mikulov a.s.
Muškát moravský FL 2007 Zlatá medaile

VINOFORUM Trenčín
MIKROSVÍN Mikulov a.s. Veltlinské zelené 2007 Stříbrná medaile

VINOFORUM Trenčín
MVZ Bzenec s.r.o. Ryzlink vlašský Ego no. 69 2007 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín MVZ Bzenec s.r.o. Ryzlink rýnský 2007 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín SOŠ Vinařská a SOUZ Valtice Cuvee Grapes Pink, moravské zemské víno  2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín SOŠ Vinařská a SOUZ Valtice Chardonnay, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

VINOFORUM  Trenčín
Tetur Vladimír Irsai Oliver, kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM  Trenčín Tetur Vladimír Muškát Moravský, kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín Tetur Vladimír Rulandské šedé, výběr z bobulí 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín Tetur Vladimír Dornfelder barrique 2007 Stříbrná medaile
VINOFORUM  Trenčín Vinařství Dufek Josef Hibernal, výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín Vinařství Volařík Ryzlink vlašský, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín Vinné sklepy Lechovice spol. s.r.o. Cabernet Sauvignon, ledové víno 2007 Šampión

VINOFORUM Trenčín
Vinné sklepy Lechovice spol. s.r.o. Chardonnay, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Ryzlink rýnský, ledové víno 2008 Šampión
VINOFORUM Trenčín ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Tramín červený, výběr z hroznů 2007 Zlatá medaile

VINOFORUM Trenčín

ZNOVÍN ZNOJMO a.s.
Muškát moravský, výběr z hroznů 2008
Stříbrná medaile

VINOFORUM Trenčín
ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Pálava, výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile

VINOFORUM Trenčín
Vinařství Volařík Ryzlink vlašský, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Tramín červený, výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Tramín červený, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
VINOFORUM Trenčín ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Rulandské šedé, slámové víno 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Baloun Radomil Sauvignon , výběr z hroznů 2008 Zlatá medaile

Muvina Prešov
Baloun Radomil Aurelius, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Baloun Radomil Rulandské šedé, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Baloun Radomil Alibernet, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov

BOHEMIA SEKT a.s.

Bohemia sekt Prestige demi sec 2006
Stříbrná medaile

Muvina Prešov

BOHEMIA SEKT a.s.

Louis Girardot brut 2003

Stříbrná medaile

Muvina Prešov

BOHEMIA SEKT a.s.

Chateau Radyně extra brut

Stříbrná medaile
Muvina Prešov Coteaux Peluic Neronet (N.E.R.) jakostní víno 2006 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Coteaux Peluic Zweigeltrebe jakostní víno 2006 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Čebav s.r.o. Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Čebav s.r.o. Moravský muškát, výběr z bobulí  2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Drápal Oldřich Chardonnay slámové víno 2004 Zlatá medaile

Muvina Prešov

Drápal Oldřich

Frankovka modrá slámové víno 2007

Stříbrná medaile
Muvina Prešov Drápal Oldřich Rulandské modré slámové víno 2007
Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Habánské sklepy spol. s.r.o.
André jakostní víno 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov
Hrabal s.r.o.

Kerner slámové víno 2007 

Stříbrná medaile
Muvina Prešov Krist Tomáš Rulandské šedé kabinet 2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Krist Tomáš Sauvignon pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Krist Tomáš
Sylvánské zelené pozdní sběr 2008 
Stříbrná medaile
Muvina Prešov Krist Tomáš Pálava zemské víno 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Lacina Pavel Neuburské pozdní sběr 2008 Zlatá medaile
Muvina Prešov Livi spol. s.r.o. Cuvée 50 Zlatá medaile
Muvina Prešov Livi spol. s.r.o. Ryzlink rýnský pozdní sběr 2007  Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Livi spol. s.r.o. Hibernal výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Mádlová Hana Sauvignon pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Mutěnice Rulandské bílé 2008  Zlatá medaile

Muvina Prešov
Nové Vinařství a.s. Langewarte 2005 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Nové Vinařství a.s. Cygnus pozdní sběr 2006 Stříbrná medaile
 
Muvina Prešov Petr Štěpánek Sauvignon výběr z hroznů 2008 Zlatá medaile
Muvina Prešov Vinařství Proqin s.r.o. Stephanius Zlatá medaile a Šampión

Muvina Prešov

Sonberk a.s.

Tramín červený slámové víno 2008

Zlatá medaile a Šampión

Muvina Prešov

Sonberk a.s.

Rulandské šedé pozdní sběr 2008

Stříbrná medaile
Muvina Prešov Sonberk a.s.
Sauvignon pozdní sběr 2008

Stříbrná medaile
Muvina Prešov Sonberk a.s. Pálava výběr z hroznů 2008
Stříbrná medaile
Muvina Prešov Spielberg CZ Pinot Blanc výběr z horznů 2007 Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Šilinek Jiří
Svatovavřinecké jakostní vníno 2007 Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Štěpánek

Tramín červený pozdní sběr 2008

Stříbrná medaile
Muvina Prešov Štěpánek Veltlínské zelené pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Templářské sklepy Čejkovice Sauvignon pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Tetur Vladimír
Dornfelder barrique 2007

Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Tetur Vladimír

Muškát moravský kabínet  2008
Stříbrná medaile
Muvina Prešov Tetur Vladimír Irsai Oliver kabinet 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Valtické podzemí s.r.o. Sylvánské zelené  2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství Dufek Frankovka rosé pozdní sběr  2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství Dufek Alibernet pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov  Vinařství Kovacs s.r.o. Veltlinské zelené pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Vinařství Kovacs s.r.o. Sauvignon pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství Kovacs s.r.o. Rulandské šedé pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství Pavlov s.r.o. Rulandské bílé pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství U kapličky s.r.o. Moravský muškát kabinet 2008 Zlatá medaile

Muvina Prešov
Vinařství U kapličky s.r.o. Veltlínské zelené kabinet 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství U kapličky s.r.o. Cuvée pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství U kapličky s.r.o. Ryzlink rýnský pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov
Vinařství U kapličky s.r.o.
Pálava výběr z hroznů  2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Vinařství V&M
Zborovský
Rulandské šedé výběr z bobulí 2007 Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Vinařství V&M Zboorvský
Chardonnay pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství Volařík Chardonnay výběr z cibéb 2008 Zlatá medaile
Muvina Prešov Vinařství Volařík Chardonnay pozdní sběr 2008 Zlatá medaile
Muvina Prešov Vinařství Volařík Ryzlink rýnský pozdní sběr 2008 Zlatá medaile
Muvina Prešov Vinařství Volařík Ryzlink vlašský pozdní sběr 2008 Zlatá medaile

Muvina Prešov
Vinařství Volařík Veltlínské zelené pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinařství Volařík Ryzlink vlašský výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Vinařství Zaječí s.r.o.
Sauvignon pozdní sběr 2007
Zlatá medaile

Muvina Prešov

Vinařství Zaječí s.r.o.
Ryzlink rýnský pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Vinařství Žůrek Rulandské šedé pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Vinné sklepy Roztoky Neuburské výběr z bobulí 2006 Stříbrná medaile
Muvina Prešov
VÍNO MIKULOV spol. s.r.o.
Sauvignon pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Muvina Prešov
Víno Rovenius Cabernet Sauvignon klaret 2008  Stříbrná medaile
Muvina Prešov Víno Rovenius Děvín pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muvina Prešov Znovín Znojmo a.s. André výběr z hroznů 2006 Stříbrná medaile

Muvina Prešov

Znovín Znojmo a.s.
Tramín červený výběr z hroznů 2008 Stříbrná medaile