Menu

Seminář Svatomartinské víno

Termín: Valtice, 12. 8. 2005 (pátek), od 9.00 hod.
Místo: přednáškový sál Národního vinařského centra, státní zámek Valtice

Obsah semináře:
Před nedávnem byla uzavřena dohoda mezi současném majitelem známky „Svatomartinské“ („Martinské“) víno ing. Jiřím Kopečkem a Vinařským fondem ČR o převodu těchto známek na Vinařský fond.
Cílem této dohody je umožnit participaci na této značce mnohem širšímu okruhu vinařů a díky marketingové podpoře Vinařského fondu vytvořit skutečnou národní obdobu fenoménu „božolé“.
Nyní je vytvořen předběžný návrh toto tématu, který bude na semináři představen. Hlavní body:
• standardy technologie, odrůdy, hodnocení
• licence, poplatky, cenová strategie
• vzhled známky a etiket
• propagace a obecně marketingová podpora.
Hlavní částí semináře by měla být diskuse a závěry k přednesenému návrhu a také vymezení okruhu vinařů, kteří mají vážný zájem se tohoto projektu účastnit.

Účast na semináři je bezplatná. Seminář je určen především pro vážné zájemce o participaci na značce „Svatomartinské“ z řad výrobců vína v Čechách a na Moravě.
Účast je nutno potvrdit nejpozději do 9. 8. 2005 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně telefonicky na 519 348 982, 519 346 495 (ing. Pavel Krška, p. Jana Studýnková).

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech