Menu

29.7. - SPUŠTĚN ZKUŠEBNÍ PROVOZ NOVÝCH STRÁNEK WWW.WINEOFCZECHREPUBLIC.CZ

Tyto stránky budou skutečným centrem moravských a českých vín na internetu - pomozte nám je ještě vylepšit!

Vážení vinaři, vážení příznivci kvalitních moravských a českých vín, dnešního dne jsme spustili novou verzi oficiálních webových stránek moravských a českých vín. Budeme ještě nějaký čas odlaďovat drobné technické a obsahové problémy, které se u tak velkého projektu vždy vyskytnou. Budeme rádi, když nás na případné problémy upozorníte. Doporučujeme Vám se také zaregistrovat k zasílání aktualit e-mailem v rubrice "Novinky e-mailem" (vlevo na stránce).


Žádáme především vinaře, kteří mají zájem o registraci v adresáři vinařů na této stránce a zatím tam nejsou, aby tak učinili (rubrika Oblasti a vinaři > Adresář vinařů > registrace nového vinaře). Již registrovaní vinaři nám mohou zaslat logo (formát jpg, nebo gif); velikost do 150x150 pixelů a také max. 5 fotografií charakterizují vinařství (foto sklepa, majitelů, láhví, vinic..) - formát jpg, max. šířka 600 pixelů.

Nyní probíhá dokončování obsahové stránky české verze a chystá řešení anglické a německé jazykové verze. V blízké době se počítá také s verzí polskou.


ing. Pavel Krška, Svaz vinařů České republiky.

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech