Emma Agency spol. s r.o.

Adresa: Kozí 10, 602 00 Brno
Podoblast:

Vizuál není k dispozici

Kontakt

Telefon (provozovna):

542 214 343Volat

Fax:

542 214 914

E-mail:

emma@emma.cz

www:

www.emma.cz

Otevírací doby

Cestovní kancelář má otevřeno pouze na objednávku:

ANO

Programy

Program č.1

Název:

Znojemská a Mikulovská vinařská podoblast

Popis:

Program trvá 4 dny / 3 noci. Ochutnávky vína: soukromý vinařský sklep Nový Šaldorf, ručně malovaný sklípek v Šatově, vinařský sklep v Mikulově, Salón vín České republiky ve Valticích. Další program: zámek v Moravském Krumlově - plátna Alfonse Muchy Slovanská epopej, Svatováclavská kaple ve Znojmě, premonstrátský klášter v Louce u Znojma, vinice Šobes, zámek ve Vranově nad Dyjí, muzeum motocyklů v Lesné, Křížový sklep v Příměticích u Znojma, Modré sklepy v Novém Šaldorfě, ručně malovaný sklep v Šatově, renesanční vodní Mlýn ve Slupu, nejstarší archív vín v Jaroslavicích, Regionální muzeum v Mikulově, vinotéka Svatého Urbana, zámek v Lednici. Ubytování v hotelu v Hnanicích a Mikulově.

Cena programu (na osobu při minimálním počtu účastníků programu):

1

Cena programu (na osobu při maximálním počtu účastníků programu):

1

Program č.2

Název:

Mikulovská a Slovácká vinařská podoblast

Popis:

Program trvá 4 dny / 3 noci. Ochutnávky vína: Salon vín České republiky ve Valticích, vinotéka Svatého Urbana, velehradský vinařský sklep, Stará pošta v Pozořicích u Brna. Další program: zámek v Lednici, Minaret v zámeckém parku, historické centrum Mikulova, hrobka Dietrichsteinů, vinotéka Svatého Urbana, vinařské sklepy Prušánky – Nechory, archeologická expozice Velké Moravy, skanzen ve Strážnici, vinařské sklepy Plže, Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, Baťův kanál, lázeňská kolonáda v Luhačovicích, destilérka R. Jelínek ve Vizovicích, vizovický zámek, cisterciácký klášter ve Velehradě, zámecká zahrada v Buchlovicích. Ubytování v hotelu v Mikulově, Strážnici, Valašském šenku a ve Vizovicích.

Program č.3

Název:

Znojemská, Mikulovská, Slovácká vinařská podoblast, Podluží

Popis:

Program trvá 4 dny / 3 noci. Ochutnávka vína: malovaný sklípek v Šatově, Národní salón vín ve Valticích, vinařský sklípek v Mikulově. Další program: zámek v Moravském Krumlově - plátna Alfonse Muchy Slovanská epopej, Znojmo – kostel sv. Mikuláše, Svatováclavská kaple, premonstrátský klášter v Louce u Znojma, ručně malovaný sklep v Šatově, zámek v Lednici, Minaret v zámeckém parku, historické centrum Mikulova, hrobka Dietrichsteinů, zámek Buchlovice, Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, skanzen ve Strážnici, vinařské sklepy Plže, zámek a zámecké zahrady ve Slavkově, zámek v Miloticích a vinařské sklepy Šidlenky, Templářské sklepy Čejkovice. Ubytování v hotelu v Brně.

Program č.4

Název:

Cesta za vínem v době vinobraní

Popis:

5 dnů / 4 noci Ochutnávka vína: Templářské vinařské sklepy v Čejkovicích, Salon vín České republiky ve Valticích, burčákový festival ve Znojmě, Loucký klášter, Moravský sklípek. Další program: katedrála, stará a nová radnice v Brně, muzeum krojů Slovácka v Uherském Hradišti, skanzen ve Strážnici, vinařské sklepy Plže, Templářské vinařské sklepy v Čejkovicích, zámek v Lednici, Minaret v zámeckém parku, zámek Valtice, Loucký klášter ve Znojmě, malovaný sklípek v Šatově, historické centrum města Telč. Ubytování v hotelu v Brně, Čejkovicích, Valticích a ve Znojmě.

Fotografie objektu

Zavřít
Zavřít

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech