Menu
vinoteky-top-1

Upravit tento objekt Upravit tento objekt

Vinotéka Mutěnice - INVITING, s.r.o.

Typ cíle: vinotéka
Město/obec: Brno-město
Adresa: Jiráskova 51
PSČ: 602 00
Podoblast: mimo vinařskou podoblast
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
GPS: 49°12'11.83"N; 16°35'44.38"E

Logo - Vinotéka Mutěnice - INVITING, s.r.o.

Kontakt

Telefon (provozovna):

775 111 205 Volat

Telefon (firma):

775 111 205 Volat

E-mail:

info@vinotekamutenice.cz

Web:

www.vinotekamutenice.cz

Vinařství nebo vinotéka provozuje zásilkovou službu:

E-shop

Popis firmy:

Naší filozofií je propagovat kvalitní tuzemská vína a podporovat malé moravské vinaře, kteří neinvestují svou energii do nákladného marketingu, ale spíše do každodenní namáhavé práce na vlastních vinicích.

Sídlo naší vinotéky se nachází v Mutěnicích, v centru vinařství Slovácké oblasti. Tato lokalita nám umožňuje bezprostřední kontakt s vybranými vinařskými společnostmi moravského vinařského regionu, které jsou zastoupeny v nabídce naší vinotéky, resp. internetového obchodu. Díky osobním vztahům s vinaři a pravidelným návštěvám vinařství i vinohradů výborně známe jejich jednotlivé výrobky a nabízíme Vám jen ta nejkvalitnější vína. Abychom si byli kvalitou opravdu jisti, při rozhodování o výběru zboží přihlížíme také k výsledkům vinařských soutěží.

Čím se odlišujeme od jiných prodejců vína? Nabízíme široký sortiment vín od vinařských společností, ale také od malých vinařů, jejichž produkci si běžně koupíte jen u nich ve vinných sklepech. Tato vína jsou vyráběna v malých sériích, a proto mají charakteristický a neopakovatelný buket.

Popis cesty:

Auto: z ulice Veveří přes ulici Jana Uhra a poté odbočit doprava nahoru na Jiráskovu nebo z ulice Úvoz přes Gorkého a odbočit doleva nahoru na Jiráskovu.

MHD: zastávka Konečného náměstí tramvají č. 3, 11, 12 a 13 a trolejbusů č. 26 a 26. Vinotéka je od zastávek cca dvě minuty chůze, na dohled od rohu botanické zahrady.

zvětšit mapu  

Vinařské oblasti

Více o prodeji těchto vín na Aplikaci víno na dotek.

Adresa firmy

Ulice:

Bůdy 267

PSČ:

696 11

Město/obec:

Mutěnice

Podoblast:

Slovácká

Okres:

Hodonín

Kraj:

Jihomoravský

Informace o produkci

Vyráběné nebo nabízené kategorie vín:

zemské víno, jakostní víno, kabinetní víno, pozdní sběr, výběr z hroznů, výběr z bobulí, výběr z cibéb, ledové víno, šumivá vína, likérové víno, vína originální certifikace, svatomartinské víno, perlivá vína

Vyráběné nebo nabízené odrůdy bílých vín:

Aurelius, Děvín, Hibernal, Chardonnay, Irsai Oliver, Müller Thurgau, Muškát moravský, Muškát Ottonel, Neuburské, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sylvánské zelené, Tramín červený, Veltlínské červené rané, Veltlínské zelené

Vyráběné nebo nabízené odrůdy červených vín:

Alibernet, André, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Dornfelder, Frankovka, Merlot, Modrý Portugal, Rulandské modré, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe

Zvláštnosti v sortimentu nabízených vín, speciality v nabídce:

Vinotéka disponuje chlazeným prodejním boxem, ve kterém je vínům lépe než v regálech běžných prodejen. Převážná většina vín dostupných ve vinotéce pochází z Moravy, ale v prodeji máme i menší sortiment vín francouzských či kalifornských. Nabízíme také poměrně široký sortiment vín sudových. Odborná obsluha Vám ráda poradí při výběru vína anebo Vám bude k dispozici, rozhodnete-li se posedět v příjemném prostředí naší vinotéky. Chcete-li být informováni o našich řízených degustacích či speciálních cenových nabídkách, napište nám na náš email anebo nás kontaktujte na výše uvedeném telefonním čísle.

Otevírací doby

Vinařství, vinný sklep nebo vinotéka má celoročně pravidelnou otevírací dobu:

ANO

Otevírací doba:

 

 

oddo
 
pondělí15:3021:00
úterý15:3021:00
středa15:3021:00
čtvrtek15:3021:00
pátek15:3021:00
sobota0:000:00
neděle0:000:00

Otevírací doba poznámka:

Po 21. hodině otevřeno dle návštěvnosti. Během sezóny burčáku je ve všední dny otevřeno již od 14:30, a také o víkendech, tj. v sobotu a v neděli od 15:30 do 19:00.

Služby vinařské turistiky

Řízená degustace na objednávku:

ANO

Zařízení nabízí zakoupená vína:

ANO

Zařízení nabízí pouze studenou kuchyni:

ANO

Zařízení nabízí zajištění cateringu. Ten je nutné objednat předem:

ANO

V objektu zařízení se nachází sociální zázemí (WC):

ANO

PROSTORY

Prostor č.1

Název:

Vinotéka & vinárna

Maximální kapacita u stolů:

23

Maximální kapacita - stání:

35

Fotografie objektu

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech