Menu

Nabídka účasti na veletrhu GO + Regiontour

Vážení vinaři,
nabízíme Vám účast ve společném stánku našeho vinařství na veletrhu GO + Regiontour 12. – 15. 1. 2006 v Brně. Národní vinařské centrum bude zajišťovat společnou prezentaci našeho vinařství.

Ve stánku by se mělo prezentovat samostatně několik vinařských firem. Vzhledem k charakteru veletrhu by prezentace těchto firem měla být zaměřena na vinařskou turistiku, nikoli pouze na víno.

Cena za prezentaci jedné vinařské firmy by neměla přesáhnout 10 000 Kč. Konkrétní kalkulace bude upřesněna podle počtu přihlášených firem. Každá firma bude mít k dispozici vlastní prezentační pult; zázemí bude společné.

Prosím Vás tedy o vyjádření předběžného zájmu formou zaslání e-mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V e-mailu uveďte kontaktní osobu která bude mít tuto akci na starosti, vč. e-mailu a telefonu. Počet míst je omezen – v případě zájmu zašlete prosím reakci co nejdříve; nejpozději v pondělí, 14. listopadu 2005.S pozdraveming. Pavel Krška

**********************************************

Národní vinařské centrum, o. p. s.

Zámek 1, CZ-691 42 VALTICE

tel./fax: +420 519 352 072, mobil: +420 721 414 575

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.vinarskecentrum.cz | www.salonvin.cz | www.wineofczechrepublic.cz

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech