Menu
vinari

Upravit tento objekt Upravit tento objekt

Rodinné vinařství Skoupil

Typ cíle: vinařství, vinotéka, ubytování, restaurace
Město/obec: Velké Bílovice
Adresa: Sadová 1399
PSČ: 691 02
Podoblast: Velkopavlovická
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
GPS: 48°51'16.87"N; 16°54'43.96"E
Nadmořská výška: 220m

   
Logo - Rodinné vinařství Skoupil

Kontakt

Telefon (provozovna):

739 036 754 Volat

Telefon (provozovna, alternativní):

725 392 212 Volat

E-mail:

info@skoupil.com

Web:

www.skoupil.com

Vinařství nebo vinotéka provozuje zásilkovou službu:

E-shop

Popis firmy:

Vinařství Skoupil se nachází ve Velkých Bílovicích, v části sklepů zvaných Belegrady. Od roku 2010 jsme přesunuli vinařství do multifunkčního komplexu, kde na jednom místě naleznete moderní vinařství, restauraci s kapacitou 110 osob a ubytování pro 45 osob.

Rozšířený popis firmy:

Rodinné vinařství Skoupil bylo založeno v roce 1992 současným majitelem, vinařem a vinohradníkem v jedné osobě Petrem Skoupilem.

Vinařství je známé především díky kvalitnímu vínu. Svoji tvář i duši mu propůjčil Petr Skoupil se svojí vizí výroby jemných kvalitních vín. Milovníky a znalce vín osloví i rodinný a osobní přístup k zákazníkovi. Rodinné vinařství je také díky tomu, že do vinařství nastoupili i dva synové. Ing. Petr Skoupil ml. se stará o obchod, ekonomiku a marketing. Nejmladší syn František Skoupil je technologem vinařství.

Naše vína pocházejí z těch nejlepší tratí Velkých Bílovic.
V současné době vinařství obhospodařuje 25 hektarů vlastních vinic, kterým věnujeme celoroční péči. Další hrozny z 5 hektarů nakupujeme od místních pěstitelů, s kterými úzce spolupracujeme a dbáme na kvalitu hroznů. Produkce vinařství dosahuje 200000 lahví. Tradici, založenou na respektu k přírodě i půdě, spojujeme s moderními postupy, díky nimž dosahujeme kvality svých vín. Naše hrozny zpracováváme nejšetrnější, ojedinělou metodou pomocí selektoru bobulí. Výsledkem jsou odrůdově čistá a mimořádně zajímavá přívlastková vína. Jsou typická širokým spektrem primárních aromatických látek a zejména výrazně ovocným charakterem s minimálním obsahem hořčin.

V roce 2016 vinařství změnilo kompletně svůj design
a vzhled etiket. Za novou etiketu Terroir jsme získali společně s Design studio Pergamen ocenění Reddot design award. Při změně etiket jsme rozdělili vína do 4 řad – Keramika, Terroir, Reserva a Limited.

Popis cesty:

Sjezd z dálnice D2 na Velké Bílovice. Příjezd po silnici č. 422 do Velkých Bílovic. Dále po hlavní silnici po ulici Podivínská. Na křižovatce odbočit v pravo na ulici nám. Osvoboditelů. Po pravé straně se nachází náměstí. Na další křižovatce odbočit v levo na Čejkovice. Dále pokračjte po ulici Čejkovická. Po cca 1 km zahněte první ulicí do prava a po dalších cca 200 m jste na místě.

zvětšit mapu  

Vinařské oblasti

Více o prodeji těchto vín na Aplikaci víno na dotek.

Adresa firmy

Ulice:

Čejkovská 450

PSČ:

69102

Město/obec:

Velké Bílovice

Podoblast:

Velkopavlovická

Okres:

Břeclav

Kraj:

Jihomoravský

Informace o produkci

Rozloha vinic (ha):

25

Roční produkce lahví:

200000

Cenové rozpětí od:

129

Cenové rozpětí do:

1000

Vyráběné nebo nabízené kategorie vín:

jakostní víno, kabinetní víno, pozdní sběr, výběr z hroznů, výběr z bobulí, šumivá vína, svatomartinské víno, růžové víno

Vyráběné nebo nabízené odrůdy bílých vín:

Hibernal, Chardonnay, Irsai Oliver, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Tramín červený, Veltlínské zelené

Vyráběné nebo nabízené odrůdy červených vín:

André, Cabernet Sauvignon, Frankovka, Merlot, Modrý Portugal, Rulandské modré

Zvláštnosti v sortimentu nabízených vín, speciality v nabídce:

Tvorba vlastního oleje z hroznových jader, domácí barrikované jablkovice. Sekty vyráběné jak metodou charmat, ale také klasickou metodou.

Dosažená ocenění na soutěžích vín:

Vinař roku České republiky 2008, 2. místo v soutěži Vinař roku České republiky 2010, 3x Best of Nation na IWC San Francisco (2009, 2010, 2013), Absolutní Champion Prague wine Trophy, 1000 best wine of the world - Vinalies Paris, Concours de mondial Bruxelles 2008 - best merlot, Champion Vinum Juvenale, TOP Vinařský cíl - kategorie ubytování 2014, Vítěz Reddot design awards, Vítěz German design awards, Finalista soutěže Obal roku

Otevírací doby

Vinařství, vinný sklep nebo vinotéka má celoročně pravidelnou otevírací dobu:

ANO

Otevírací doba:

 

 

oddo
 
pondělí0:000:00
úterý11:0023:00
středa11:0023:00
čtvrtek11:0023:00
pátek11:0023:00
sobota11:0023:00
neděle11:0015:00

Otevírací doba poznámka:

Restaurace Vinařský dům pro Vás připravuje skvělá a chutná jídla, která mohou být doprovázena našimi lahodnými víny. Pro naše hosty připravujeme především tradiční moravskou kuchyni i speciality. Dle přání připravíme našim hostům nevšední zážitkovou gastronomii. Specializujeme na snoubení jídla a vína. Díky variabilitě uspořádání míst je restaurace a salonek ideálním místem pro pořádání rodinných a firemních oslav a svateb. Kapacita restaurace: 110 míst Venkovní zahrádka: 24 míst Posezení u grilu: 18 míst Salónek: 50 míst

Možnost platby platební kartou:

ANO

Služby vinařské turistiky

Ve vzdálenosti do 100 m od zařízení je parkoviště pro osobní automobily. Počet míst:

30

Ve vzdálenosti do 100 m od zařízení je parkoviště pro osobní autobusy. Počet míst:

3

V objektu je úschovna kol. Počet míst:

20

Objekt má bezbariérový přístup:

ANO

Zařízení nabízí vlastní vína:

ANO

Zařízení nabízí teplou i studenou kuchyni:

ANO

Zařízení nabízí zajištění cateringu. Ten je nutné objednat předem:

ANO

V objektu zařízení se nachází sociální zázemí (WC):

ANO

V objektu zařízení se nachází sociální zázemí (WC) pro hendikepované:

ANO

Programy

Program č.1

Název:

Skoupil vs. Vemena

Popis:

Technolog, hlavní sommeliér vinařství František Skoupil si přizval své kolegy a mistry v oboru grillování, racletování Dominika Drmelu a Vaška Obodu ze společnosti z Botique gurmán, které mimo jiné prezentují ty nejlepší sýry a pochutiny v ČR společně pak vytvoří menu pro letní grilovací sezónu jednou do měsíce, která se bude konat právě v nádvoří rodinného vinařství Skoupil.

Minimální počet osob:

20

Maximální počet osob:

150

Cena programu (na osobu při minimálním počtu účastníků programu):

150

PROSTORY

Prostor č.1

Název:

Restaurace Skoupil

Maximální kapacita u stolů:

60

Maximální kapacita - stání:

60

Prostor č.2

Název:

Autentická zahrádka s výhledem na pálavu

Maximální kapacita u stolů:

24

Maximální kapacita - stání:

24

Prostor č.3

Název:

Salónek

Maximální kapacita u stolů:

60

Maximální kapacita - stání:

60

Prostor č.4

Název:

Propojený kongresový sál

Maximální kapacita u stolů:

120

Maximální kapacita - stání:

120

Ubytování

Typ ubytování:

penzion

Počet lůžek:

47

Cena za lůžko:

650

Počet pokojů:

15

Snídaně:

ANO

Obědy:

ANO

Večeře:

ANO

Popis ubytování:

Nechte se hýčkat stylovým ubytováním našeho penzionu s výhledem na malebné vinohrady v srdci největší vinařské obce České republiky Velké Bílovice. Díky vašim hlasům a především spokojenosti s našimi službami se můžeme pyšnit titulem - vítěz v kategorii "NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ" v prestižní soutěži TOP VINAŘSKÝ CÍL 2014. Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek v krásných, moderně zařízených pokojích a zároveň výborná kuchyně s bohatým výběrem jídel, vína z našeho vinařství i dalších nápojů, v lobby baru a na letní zahrádce. Přijeďte si užít do našeho Vinařského domu vinařskou turistiku s dokonalým komfortem. Hotelovým hostům je zdarma k dispozici parkoviště přímo u penzionu s kapacitou 40 parkovacích míst. WIFI připojení v celém Vinařské domě zdarma. Nabídka pokojů 6 x dvoulůžkový, 1 x třílůžkový, 5 x čtyřlůžkový, 2 x pětilůžkový, 1 x dvoulůžkový apartmán Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. A dále je k dispozici televize, internetové spojení WIFI zdarma. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, hlídané parkoviště, úschovna jízdních kol a ubytovací poplatek obci. Pro rezervaci vašeho ubytování či dotazu volné kapacity nás neváhejte kontaktovat.

Fotografie objektu

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech