Menu
akce a novinky

Dny moravských vín v Olomouci - nabídka pro vinaře

1. 7. 2020 13:26

Vážení vinaři, v letošním roce ve dnech 20. – 23. srpna 2020 proběhne na Výstavišti Flora Olomouc, a.s. letní etapa Flory Olomouc 2020, a to pod názvem „Zahrada za zdí“. Její součástí budou, jak je dobrým zvykem, Dny moravských vín. Letošní ročník proběhne v hlavním pavilonu Výstaviště na galerii.

Obracím se na Vás s prosbou, zda byste na naši akci nepřijeli a neprezentovali Vaše vína. Tato akce má již dlouholetou tradici, někteří z Vás se jí již opakovaně účastnili.

V letošním roce jsou identické podmínky jako loni, tzn.:

•             bude Vám postaven stánek o rozměrech 3x3m viz příloha (cena 1.500 stánek+ 1500,- účastnický poplatek, ceny bez DPH)

•             máte možnost se přihlásit na degustační prezentaci Vašeho vinařství na podiu

•             Vaše vinařství se objeví nejrůznějších tiskovinách, reklamách, ….

Chtěli bychom, aby prezentace Vaší celoroční práce byla proběhla co nejdůstojněji a současně nejefektivněji a ti, kteří na výstavu přijdou, si odnesli vedle láhve dobrého vína i něco navíc.

Celková návštěvnost letní Flory Olomouc za čtyři výstavní dny byla v loňském roce cca 27 000 osob a zájem návštěvníků se v posledních letech soustavně zvyšuje. Propagace akce je prováděna s využitím televizních, rozhlasových, internetových a tiskových médií, a to jak formou placené inzerce a placených časů v médiích, tak využitím četných PR kontaktů.

Bližší informace o veletrhu naleznete v přiložených souborech, případně na stránkách www.flora-ol.cz. Garantkou Dnů moravských vín je Zuzana Chalupová, tel. 603 881 316, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na kterou se obracejte s vašimi dotazy.

PS: Hledá se i kvaltiní řečník pro přednášku o víně, pokud máte dar řeči, kontaktujte přímo paní Chaloupkovou. 

Těším se na vzájemnou spolupráci a na viděnou v Olomouci

Zuzana Chalupová
Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Wolkerova 37/17 | 779 00 Olomouc | Česká republika
+420 585 726 235 | +420 603 881 316
www.flora-ol.cz | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech