Menu
akce a novinky

Důležité informace k činnosti Vinařského fondu v současné situaci

17. 3. 2020 08:57

Z důvodu rozhodnutí vlády ČR o vyhlášení karantény na celém území ČR a omezení volného pohybu osob přistupuje Vinařský fond k následujícímu opatření: Po dobu trvání krizového stavu se uzavírají kanceláře Vinařského fondu pro osobní návštěvy a podání!!! Veškeré záležitosti bude po výše uvedenou dobu možné řešit pouze elektronickou cestou nebo po telefonu. Pro tyto účely jsme pro vás k dispozici na těchto kontaktech v pracovní dny v době od 9:00 do 15:00:

Ing. Jaroslav Machovec – obecné informace o činnosti VF, schvalování nových žádostí o podporu Telefon 606 645 470, E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Ctibor Dolanský – odvody do VF, splátky návratných podpor z výsadeb vinic
Telefon 606 601 847, E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Lucie Krainová – podpory VF, vyúčtovaní podpor, košty, otevřené sklepy
Telefon 606 602 587, E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Martina Černá – marketing, svátekrůžových vín
Telefon 777 092 862, E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Alena Straková–fakturace, provozní ekonomické záležitosti
Telefon 723 308 010, E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace k žádostem o podporu podaných v termínu 1.1.2020 až 15.2.2020

Žádosti podané v tomto termínu měla Rada VF projednávat na svém zasedání dne 18.3.2020. Toto zasedání bylo z výše uvedených mimořádných důvodů zrušeno a Rada se ke schvalování žádostí sejde v nejbližším možném termínu po ukončení mimořádných opatření.

Vyúčtování podpor, u kterých se blíží mezní datum vyúčtování

V této mimořádné situaci vychází Vinařský fond vstříc žadatelům, jejichž povinností je podat do 20. 3. 2020 vyúčtování podpory. Pokud žadatel nemá datovou schránku, nebo nedisponuje elektronickým podpisem, je možné vyúčtování zaslat elektronicky na mailovou adresu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. jako přílohu ve formátu PDF, nouzově JPG. Takto zaslané vyúčtování bude zaevidováno, jako vyúčtování zaslané poštou. Podmínkou je posléze zaslat podepsanou čelní stranu vyúčtování opatřenou podpisem prostřednictví pošty (nemusí být do 20.3 nebo do jiného termínu vyúčtování uvedeného ve vašem Rozhodnutí)!!!

Za Vinařský fond Ing. Jaroslav Machovec

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech