Menu
akce a novinky

Jihomoravské dožínky 2019 - nabídka pro vinaře

7. 8. 2019 12:39

Vážení vinaři, dne 1.9.2019 se v Brně na Mendelově náměstí v areálu zahrady Augustiniánského opatství konají Jihomoravské dožínky pořádané Jihomoravským krajem. Součástí akce budou i prodejní stánky různého zboží a pestrý komponovaný program ve spolupráci s JMK, Regionální agrární komorou Jihomoravského kraje, městem Brnem a dalšími partnery.

Vinařský fond byl stejně jako v loňském roce organizátory akce požádán o zajištění vinařské prezentace. Obracíme se proto na vás s nabídkou možnosti vaší účasti na této akci. Šlo by o přímý prodej lahví s vínem návštěvníkům slavností a ochutnávku vín. Možný je i prodej burčáku (tedy ne částečně zkvašeného hroznového moštu z hroznů ze zahraničí!). Na akci si vezměte vlastní degustační sklo (nejlépe označené) a kelímky na burčák! Celá ochutnávka probíhá ve vaší vlastní režii, takže ceny vína i vzorků si určujete sami. Účast vinařů není nijak zpoplatněna ani od Vinařského fondu ani od organizátorů.

Prezentační stoly jednotlivých vinařství budou umístěny ve stanu v areálu u letního kina. Předpokládaná doba trvání akce 10:00 – 19:30

Vinařský fond pro tuto akci zajistí:

  • prezentační stan
  • prezentační stoly
  • led na chlazení vín
  • vystřikovačku
  • příslušná dopravní povolení pro návoz a odvoz vína

Přihlášené vinaře žádáme o zabezpečení:

  • vlastní obsluhy k prodejním místům
  • vlastní chladiče na víno
  • vlastní degustační sklo, příp. kelímky na burčák

Účast na akci je z kapacitních důvodů omezena pouze na čtyři vinařství a přednost dostanou ti, kteří se přihlásí rychleji. Podmínkou účasti jsou splněné povinnosti vůči Vinařskému fondu. Přihlášení prosím realizujte prostřednictvím e-mailu, do kterého uveďte jméno kontaktní osoby, číslo mobilního telefonu a e-mail a přihlášku zašlete na níže uvedený e-mail. V případě dotazů ohledně organizace a zajištění akce jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

S pozdravem za Vinařský fond                                                                               

Ctibor Dolanský
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 606 601 847

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech