Menu
akce a novinky

Možnost prezentace na výroční konferenci American Wine Society - informace pro vinaře

1. 8. 2019 08:05

Společnost GastroPress s.r.o. vyzývá zájemce z řad českých a moravských vinařů, kteří mají zájem prezentovat svá vína americké odborné veřejnosti na výroční konferenci American Wine Society v říjnu 2020, aby dali najevo svůj zájem mailem, zaslaným do pátku 9. srpna 2019.

Prosíme o odpověď na adresu: na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podmínkou organizace národní prezentace, která by se konala v Bellevue u Seattlu, je přihlášení alespoň šesti vinařství a osobní účast jejich anglicky komunikujících zástupců na akci. Přihlásí-li se dostatečný počet účastníků, podáme oficiální žádost o finanční podporu Vinařskému fondu; o přípravě akce již byla rada Fondu informována na jaře.

Všechny potřebné informace si můžete stáhnout kliknutím na odkaz www.e-sommelier.cz/download/AWS2020_VYZVA.pdf.

Jak to na výroční konferenci AWS vypadá a proč je dobré se jí zúčastnit vysvětlují její účastníci na tomto videu: https://youtu.be/OoWsAz5MIhU

 

JUDr. Luboš Bárta, MBA

šéfredaktor SOMMELIER/Revue pro Hotel, Restaurant a Cestování

GastroPress s.r.o., Vydavatelství & Wine Marketing

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech