Menu
akce a novinky

Víno ve sklence a na talíři

Máte rádi víno a jídlo, nejlépe pak společně, a ještě navíc alespoň občas i rádi vaříte? Tak je pro vás skvělým tipem na dárek vinná kuchařka – Víno ve sklence a na talíři. Uděláte tím určitě nejenom radost, ale zároveň věnujete kuchařské vědomosti prezentované příjemnou formou.

Tato unikátní kuchařka obsahuje na 240 stranách 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu na každodenní vaření, rodinné sešlosti, romantickou večeři, party pro přátele i snídani do postele. Receptová část je přehledně rozdělena do osmi kapitol podle chodů a nabízí i pokrmy z grilu.

K jednotlivým receptům doporučuje ideální víno Tomáš Brůha, jeden z nejlepších someliérů u nás, takže si i doma můžete připravit zážitek jako v luxusní restauraci. V úvodu knihy se navíc dozvíte vše o výrobě vína, oblíbených tuzemských odrůdách, vinařských oblastech na Moravě a v Čechách i to, jak víno kombinovat s pokrmy a používat ho v kuchyni. Vinná kuchařka je tak lahodným průvodcem nejen pro milovníky vína.

Vinnou kuchařku Víno ve sklence a na talíři koupíte v knihkupectví a s podpisem či věnováním autorky pouze na webu www.vinnakucharka.cz za doporučenou cenu 395 Kč.

Pro inspiraci a příjemné naladění si doma z vinné kuchařky Víno ve sklence a na talíři můžete vyzkoušet dva recepty:
Brusinková paštika s hruškami
Kaštanový krém

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech