Menu
akce a novinky

Pozvánka na vinařské akce v červnu 2020

29. 5. 2020 12:56

Vinařské akce se začínají pomalinku probouzet ke svému radostnému životu. Podpořte naše vinaře a přijďte ochutnat jejich celoroční práci. Užijte si červnového slunce, které vám protká pohárek bílého, růžového nebo červeného vína z Moravy i Čech. Zde je malá ochutnávka. Mějte na paměti, že s rouškou bude Váš život sice bezpečnější, ale s pohárkem našich vín bude daleko bohatší. Tak na zdraví!

Den v růžovém Mělník

Den v růžovém Mělník
4. června, Mělník, Vinařské středisko Chloumecká 1717, Mělník – Chloumek
Od 18.00 - 21:00 hod. proběhne největší prezentace růžových vín z národní soutěže rosé vín JAROVÍN ROSÉ.

Lisování kvevri vín
6. června, Kutná Hora, Jiřího z Poděbrad 288
Vinné sklepy se opět otevřou široké veřejnosti, a to v sobotu 6. června od 14.00 do 19.00 hod. Návštěvníci si budou moci prohlédnout prostory sklepů v klášteře sv. Voršily, ve kterých jsou umístěny první české kvevri.

Valtické Podzemí - Jarní večery s cimbálkou
12. června, Valtice, Vinařská ev. č. 47

Tradiční víkendové večery se sklenkou lahodného vína Valtického Podzemí a za doprovodu cimbálové muziky k tanci i poslechu. Začínáme v 18.00 hod. Nenechte si ujít jedinečný večer spojený se zážitkovou turistikou v charismatickém podzemním městě vína, unikátním labyrintu historických vinných sklepů.

Moravská v růžovém
13. června, Moravská Nová Ves, sklepní uličky Výmol a Zátiší
Ochutnávka nejen růžových vín ve sklepních uličkách za doprovodu cimbálové muziky v novém termínu. Komorní akce - bude otevřeno 6 sklípků. Přijeďte s přáteli ochutnat svěží vína, vezměte s sebou růžový doplněk, nejlepší získá dárek. Akce Moravská v růžovém potrvá v čase 11.00-19.00 hod.

Den otevřených sklepů v Novém Poddvorově
20. června, Nový Podvorov, sklepní ulička
Již pošestnácté v malebné vesničce mezi kopci otevřou vinaři své sklepy, aby umožnili návštěvníkům ochutnat skvělá vína ze svých vinic. Sklepy jsou otevřeny 10.00-20.00 hod., poté následuje kulturní program u cimbálové muziky ve společnosti, jak jinak než našich vín. Akce se koná za každého počasí.

Víno z blízka: Tomáš Vican – Osobnost současného vinařství
25. června, Brno, Otevřená zahrada, Údolní 33

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě. Ve čtvrtek 25. června si pro vás řízenou degustaci pod širým nebem připraví Tomáš Vican. Začínáme v 17.30 hod.

Otevřené sklepy v Damnicích
27. června, Damnice, sklepní ulička
Již pojedenácté se ve sklepní uličce v Damnicích otevřou sklepy všem návštěvníkům, kteří rádi ochutnají zde vyráběná vína, pod pergolou si dají něco dobrého k snědku, k tomu jim zahraje cimbálka, další várka zábavy bude i ve stodole, kde se samozřejmě také degustuje.

► Aktuální služby otevřených sklepů naleznete zde: SLUŽBY OTEVŘENÝCH SKLEPŮ 

*********************************

► Kompletní přehled všech vinařských akcí najdete v našem KALENDÁŘI VINAŘSKÝCH AKCÍ.

*********************************

► TIP PRO VÁS: Chcete sledovat novinky a zprávy o našich vínech na Facebooku? Staňte se fanoušky oficiálního facebookového profilu značky Vína z Moravy a vína z Čech.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech