Menu
akce a novinky

Vína z Moravy a vína z Čech také na Instagramu

20. 9. 2019 18:43

Moravská a česká vína teď můžete mít u sebe prakticky kdykoli prostřednictvím mobilních telefonů. kromě facebooku, kde přinášíme novinky, zajímavosti a užitečné tipy už několik let, jsme také na Instagramu.

A to nejen v pohodě atraktivních fotografií, ale také prostřednictvím vlastního kanálu IG TV – instagramové televize. Sledujte nás na @nase.vino a nenechte si ujít naše příspěvky a tipy ze světa českých a moravských vín.

Instagramová televize je poměrně nový fenomén, a tak vás jistě potěší, že jsou vaše oblíbená moravská a česká vína od počátku u toho. Pravidelně zde budeme uveřejňovat zajímavá videa o víně, párování vína a jídla, vinařské turistice, vinařských akcích, prostě o všem, co se našich vín týká.

Označte ve vašich příspěvcích @nase.vino a objevte se na našem profilu, nebo ukažte dalším milovníkům našich skvělých vín, že jste na jedné lodi či je inspirujte k nevšedním vinným zážitkům. Své příspěvky můžete také zařadit do skupiny moravských a českých vín přidáním hashtagů #zivotjakovino nebo #nasevino.

Zavřít
Zavřít

Více informací a zajímavostí o moravských a českých vínech naleznete také zde na našich stránkách www.wineofczechrepublic.cz a na facebookovém profilu Vína z Moravy a vína z Čech.

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech