Menu
akce a novinky

Růžové rozmarné léto

3. 6. 2015 06:20

Teplé dny a vlahé večery přímo lákají k venkovnímu posezení. Léto přichází a s ním ideální čas dát si sklenku našeho růžového nebo šumivého vína.

Dobře to ví také ambasador moravských a českých vín – Ondřej Brzobohatý, který letos v roli plavčíka vítá na své romantické plovárně přátele. Oslava rozmarného léta se sklenkou dobře vychlazeného vína může začít.

Tento příběh spojující veselou a uvolněnou současnost s nádechem nostalgie starých dobrých časů je dílem nejstarší, ryze české reklamní agentury Comtech pro Vinařský fond České republiky. Usměvavý plovárník bude na milovníky našich vín promlouvat z billboardů, plakátů, inzerátů, interaktivních on-line reklam, ze zahradních restaurací, městských kaváren a samozřejmě také z místa prodeje.

Jedinou otázkou ještě zůstává: "Otevřete si naše růžové nebo šumivé?"

 

Možnost objednávky POS materiálů (plakáty, samolepky, stojáky..) pro registrované vinotéky a vinařství - v e-shopu Národního vinařského centra.

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech