Menu
akce a novinky

Informační kiosky jsou nepostradatelným pomocníkem v Modrých Horách

30. 3. 2015 11:56

Rok 2015 odstartoval již pátou sezónu informačních kiosků, které usnadňují návštěvníkům a milovníkům nejen cykloturistiky orientaci v pestré nabídce služeb poskytované v mikroregionu Modré Hory. 

Tento projekt pětice jihomoravských obcí - Bořetice, Němčičky, Kobylí, Velké Pavlovice a Vrbice byl představen v roce 2011 pod názvem "Turistický produkt Modré Hory". Tato interaktivní zařízení zabudovaná v každé ze zmiňovaných obcí, funguje jako malá elektronická verze informačního centra. Naleznete zde informace o atraktivitách kraje, o akcích, folklóru, vinařství, restauracích, ubytovacích zařízení a otevřených vinných sklepech ... Stacionární kiosky jsou propojeny s webovým portálem a aktualizace jsou prováděny téměř denně.

Z důvodu prodloužení životnosti displejů byly jednotlivé kiosky nově vybaveny reflexní ikonou, která uživatele upozorňuje na aktivování monitoru dotykem.

Mikroregion Modré Hory je velmi vyhledávanou destinací jižní Moravy a tento projekt zásadně přispívá ke zlepšení služeb  poskytovaných v rámci cestovního ruchu.     

Projekt je spolufinancován dotací z ROP Jihovýchod ve výši 4,4 milionu korun.

Eva Bauerová, DiS.
propagační referentka Svazku obcí Modré Hory
tel.: 774 240 425, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.