Menu
akce a novinky

Nejen otevřené sklepy v Modrých Horách najdete pomocí informačních kiosků

1. 8. 2014 08:25

Informační kiosky již čtvrtou turistickou sezónu usnadňují nadšencům a milovníkům nejen cykloturistiky orientaci v bohaté nabídce služeb, které Modré Hory poskytují.

Tento unikátní projekt pětice jihomoravských obcí Bořetice, Němčičky, Kobylí, Velké Pavlovice a Vrbice byl veřejnosti představen v roce 2011 pod názvem Turistický produkt Modré Hory. Do každé z výše uvedených obcí bylo zabudováno interaktivní zařízení, které díky velkému množství užitečných informací funguje jako malá elektronická verze informačního centra. Návštěvníci zde najdou informace o atraktivitách kraje, o on-line otevřených vinných sklepech, folklóru, ubytovacích službách, restauracích, o akcích a novinkách. Kiosky jsou propojeny s moderním webovým portálem, aktualizace jsou prováděny denně.

Mikroregion Modré Hory je velmi vyhledávanou destinací jižní Moravy a tento projekt zásadně přispívá ke zlepšení služeb  poskytovaných v rámci cestovního ruchu.     

Tento projekt je spolufinancován dotací z ROP Jihovýchod ve výši 4,4 milionu korun.

www.modrehory.cz

 

 Eva Bauerová, DiS.

propagační referentka Svazku obcí Modré Hory

tel.: 774 240 425, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech