Menu
akce a novinky

TOP vinařský cíl - se blíží do finále

21. 10. 2013 13:21

Ještě do konce října mohou návštěvníci moravských a českých vinařství a dalších poskytovatelů služeb vinařské turistiky hodnotit navštívené turistické cíle, a vybrat tak společně TOP vinařský cíl 2013. Soutěž pořádá Vinařský institut, s.r.o., ve spolupráci s Národním vinařským centrem.

Soutěž TOP vinařský cíl 2013 je novinkou letošního podzimu a má za cíl umožnit široké veřejnosti dát najevo vinařům svou spokojenost s nabízenými službami a vybrat toho vůbec nejlepšího poskytovatele služeb vinařské turistiky v České republice. Do soutěže je nominováno 103 vinařství a vinných sklepů, které splňují podmínky Certifikace vinařské turistiky Národního vinařského centra.

„Chceme, aby návštěvníci vinařských regionů podle svých zkušeností z právě proběhlé sezony ohodnotili kvalitu servisu, kterou takříkajíc na vlastní kůži zažili. Chceme zároveň poskytnout nejlépe hodnoceným cílům vinařské turistiky jakousi zpětnou vazbu. A pevně věříme, že ocenění TOP vinařský cíl bude pro toho nejlepšího i zajímavou formou poděkování a ocenění,“  říká Petr Psotka, ředitel Vinařského institutu, který soutěž pořádá.

Hlasovat pro svůj oblíbený vinařský cíl můžete hlasovat na stránkách www.topvinarskycil.cz.

Výsledkem projektu bude vyhlášení TOP vinařského cíle České republiky, tedy vinařství, vinného sklepa nebo producenta vína, který získal od široké veřejnosti nejvíce bodů. Vítěz získá Diplom a obchodně jistě velmi zajímavou možnost využívat označení „TOP vinařský cíl 2013“. Hlasující veřejnost bude soutěžit o hodnotné ceny v podobě vinoték, sommeliérského kurzu či vstupenek do Salonu vín či na Festival otevřených sklepů, tedy tradičně nejnavštěvovanější vinařské turistické cíle.

Soutěž končí 31. října 2013.

Pro více informací kontaktujte:

Daniel Kříž, Omnimedia

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420  728 602 304

Ing. Petr Psotka, ředitel Vinařského institutu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 602 734 885

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech