Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

To nejlepší pro Vás

21. 8. 2007 12:46

Ochutnejte vína z našich vinic na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích.

Dne 25. 8. 2007 od 10 do 18 hod. proběhne v areálu českobudějovického výstaviště prezentace vinařů s ochutnávkou vín ze všech čtyř podoblastí vinařské oblasti Morava.Akce se koná pod názvem "To nejlepší pro Vás", kterou připravil Vinařský fond spolu s Národním vinařským centrem u příležitosti 34. ročníku výstavy Země živitelka.

Dějištěm prezentační akce je výstavní plocha č. 405 výstaviště v Českých Budějovicích. Hosté se mohou těšit na 23 producentů vína, jejichž ochutnávkové expozice budou rozděleny podle jednotlivých vinařských podoblastí. Vína, která návštěvníky "osloví", si bude možné na místě přímo u vinařů zakoupit.

Po celou dobu veletrhu lze také v pavilonu B4 navštívit expozici Vinařského fondu, Národního vinařského centra a Svazu vinařů ČR, kde bude k dispozici řada propagačních materiálů o našem vinařství.

Více o veletrhu Země živitelka na oficiálním webu výstavy.

Druhý ročník soutěže o nejlepší krajská vína má své vítěze

9. 10. 2018 06:35, Pro tisk

Titul „Víno Jihomoravského kraje 2018“ získala čtyři regionální vína. Dvě bílá vína a dvě červená vína zvítězila v soutěži, kterou vyhlásil Jihomoravský kraj. Vína budou reprezentovat region jižní Mor ...

Vína z Moravy, Vína z Čech