Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

To nejlepší pro Vás

21. 8. 2007 12:46

Ochutnejte vína z našich vinic na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích.

Dne 25. 8. 2007 od 10 do 18 hod. proběhne v areálu českobudějovického výstaviště prezentace vinařů s ochutnávkou vín ze všech čtyř podoblastí vinařské oblasti Morava.Akce se koná pod názvem "To nejlepší pro Vás", kterou připravil Vinařský fond spolu s Národním vinařským centrem u příležitosti 34. ročníku výstavy Země živitelka.

Dějištěm prezentační akce je výstavní plocha č. 405 výstaviště v Českých Budějovicích. Hosté se mohou těšit na 23 producentů vína, jejichž ochutnávkové expozice budou rozděleny podle jednotlivých vinařských podoblastí. Vína, která návštěvníky "osloví", si bude možné na místě přímo u vinařů zakoupit.

Po celou dobu veletrhu lze také v pavilonu B4 navštívit expozici Vinařského fondu, Národního vinařského centra a Svazu vinařů ČR, kde bude k dispozici řada propagačních materiálů o našem vinařství.

Více o veletrhu Země živitelka na oficiálním webu výstavy.

Jižní Morava se pro rok 2020 stane centrem světového vinařství

6. 5. 2019 09:40, Pro veřejnost

Brno bude v roce 2020 hostit nejprestižnější mezinárodní soutěž vín Concours Mondial de Bruxelles. V neděli 5. května to po závěrečném zasedání hodnotících komisí ve švýcarském Aiglé, kde se ...

Vína z Moravy, Vína z Čech