Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Léto růžových vín v expozici Salonu vín ČR ve Valticích

13. 7. 2007 09:50

Růžová vína získávají v České republice rok od roku na větší popularitě a právem. Ideální obdobím pro jejich pití je právě horké léto, kdy vás tato lehká ovocná a pikantní vína velice dobře osvěží.

Národní vinařské centrum se rozhodlo přispět k další popularitě těchto vín a připravilo na letošní léto v expozici Salonu vín celkem sedm vzorků vysoce kvalitních růžových vín rozšiřujících stávající kolekci stovky nejlepších vín České republiky umístěných v expozici.

Jedná se o vynikající vína moravských vinařů, která uspěla ve velké konkurenci na domácích i zahraničních výstavách. Jmenujme ty nejvýznamnější zahraniční výstavy jako jsou Vinitaly Verona, Vino Ljubljana, Le mondial du Rosé nebo Decanter World Wine Award či domácí výstavy jako jsou Československá vinařská liga, Valtické vinné trhy nebo Jarovín Rosé.

Zajímavá je i odrůdová nabídka představovaných vín. Najdete zde růžové Svatovavřinecké, Zweigeltrebe, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon nebo Frankovka.

Vína lze ochutnat zdarma v rámci volné degustace nebo je zakoupit v otevírací době expozice Salonu vín v letním období od 13.7. - 2.9. 2007.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 519 352 744 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vaši návštěvu.