Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Praktická škola sommeliera - 2. 5. 2007 - kurz je obsazen.

17. 4. 2007 12:16

O dalším termínu Vás budeme informovat.

Nabídka účasti na pilotním kurzu - určeno pro majitele a zaměstnance restaurací a vinoték v Jihomoravském kraji.
Národní vinařské centrum ve Valticích připravuje v rámci projektu „Rozšíření nabídky celoživotního profesního vzdělávání podnikatelů a pracovníků ve vinařství a gastronomii“ podpořeného z programu Evropské unie – OP Rozvoj lidských zdrojů nové vzdělávací programy pro pracovníky ve vinařství a „vinařské“ gastronomii. Cílem tohoto projektu je připravit cyklus vzdělávacích programů a jejich pilotní ověření v praxi.

V rámci pilotního běhu programu Praktická škola sommeliera určeného především pro gastronomii a zaměstnance vinoték Vám nabízíme účast, jak Vás tak Vašich zaměstnanců, na tomto kurzu. Účast v kurzu je bezplatná a podmínkou účasti je především Váš aktivní přístup a spolupráce na vytvoření konečné podoby připravovaného vzdělávacího programu. V závěru kurzu každý účastník vyplní dotazník (co účastník považoval za přínosné, čím by měl být kurz doplněn…), který nám má napomoci sestavit co nejlepší strukturu a obsahovou náplň připravovaného programu.

Program je určen pouze pro účastníky z Jihomoravského kraje.

O bližší informace můžete kontaktovat odborného garanta projektu, hlavního sommeliera Salonu vín ČR Ing. Marka Babisze Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 519 352 072.

Při posílání vyplněné přihlášky e-mailem ji prosím zašlete na E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..