Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vinařská turistika na Moravě jako téma projektu. Provozujete tuto turistiku? Jaký na ní máte názor?

16. 10. 2017 15:13

Jak jste na tom s turistikou, a co konkrétně s vinařskou turistikou? Ta je hlavním tématem projektu řešeného v probíhajícím roce, který si klade za cíl porovnat a analyzovat situaci enoturismu v České republice a v Chile k propagaci a spolupráci mezi dvěma vinařskými zeměmi.

Jaké vinařské služby vyhledáváte či nabízíte a co byste změnili v rámci této formy turistiky? Dle mnohých zdrojů nabídka vinařských aktivit a služeb roste, souhlasíte s tím? Podělte se o svůj názor k vinařské turistice na jižní Moravě vyplněním dotazníku - níže jsou odkazy na dotazník jak pro vinaře, tak pro turisty. Vyplněním dotazníku tak pomůžete tomuto malému projektu, aby se stal o něco větší.

Projekt je realizován v rámci IGA FRRMS Mendelu, ve spolupráci s Nadací Partnerství (pořadatel Festivalu otevřených sklepů) a s podporou Národního vinařského centra.

S poděkováním, Patrik Kubát (řešitel projektu)

odkaz na dotazník pro vinaře:

https://goo.gl/forms/ZgNTHpPXVnjuKZ7Z2

odkaz na dotazník pro turisty:

https://goo.gl/forms/LQEJ1TpFi89AfCH23

Druhý ročník soutěže o nejlepší krajská vína má své vítěze

9. 10. 2018 06:35, Pro tisk

Titul „Víno Jihomoravského kraje 2018“ získala čtyři regionální vína. Dvě bílá vína a dvě červená vína zvítězila v soutěži, kterou vyhlásil Jihomoravský kraj. Vína budou reprezentovat region jižní Mor ...

Vína z Moravy, Vína z Čech