Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

To nejlepší máme pro Vás

20. 3. 2007 15:20

Prezentace vinařských společností z celé Moravy a představení vín ze soutěže Grand Prix Vinex 2007 při příležitosti konání veletrhu G+H v Brně.

V rámci programu třetího mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelových služeb a veřejného stravování G+H na brněnském výstavišti proběhne ve středu 28. března v době od 10 do 18 hod v pavilonu A2 prezentace vín moravských vinařů. 39 vinařů a vinařských společností z Moravy zde představí téměř tři stovky vín pocházející od Znojma až po slováckou vinařskou obec Blatnice pod Svatým Antonínkem a vy tak budete mít příležitost v moravské metropoli ochutnat vína z celé Moravy.

Vinařské společnosti budou prezentovat své produkty u jednotlivých stolů. Cena za vstup, který není podmíněn vstupenkou na výstavu G+H, je 250 Kč a zahrnuje degustační sklenici, katalog vystavujících firem a volnou ochutnávku všech prezentovaných vín. Akce je organizována Vinařským fondem za spolupráce BVV a Národního vinařského centra.

Místo konání: Brno, areál BVV, pavilon A2
Datum konání: středa 28. března 2007
Čas konání: 10.00 hod - 18.00 hod

Produkce: Agentura Comtech, Michal Sedláček
tel.: 776 072 322, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..