Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Na webu vinazmoravy.cz | vinazcech.cz je nyní nejkomplexnější kalendář vinařských akcí v ČR

12. 2. 2007 15:16

V uplynulých týdnech proběhla na našem webu rozsáhlá aktualizace kaledáře vinařských akcí v ČR. Nyní máte možnost zde nalézt opravdu komplexní kalendář výstav vín, ochutnávek a dalších vinařských akcí u nás.

Pro přímý vstup do seznamu akcí klikněte zde

Databáze vychází především ze záznamů přidávaných pořadateli jednotlivých akcí a také z databáze vinařského nadšence p. Klona.

Pokud pořádáte vinařskou akci a ta ještě v kalednáři není zařazena, můžete tak učinit zde. Pozor - pokud přidáváte akci, nejdříve prověřte, zda v kalendáři opravdu není, aby nebyla zařazena 2x.

Pokud potřebujete opravit stávající záznam, napište nám to e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

(pk)

Championem 25. ročníku mezinárodní soutěže vín GRAND PRIX VINEX se stalo Rulandské bílé, výběr z hroznů, 2015 z CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s.

4. 5. 2018 13:39, Pro tisk

Ve dnech 3. a 4. května se v nově rekonstruované budově Centra Excelence ve Valticích uskutečnilo odborné hodnocení 25. ročníku mezinárodní soutěže vín GRAND PRIX VINEX. Ocenění od špičkových mez ...

Vína z Moravy, Vína z Čech