Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nabídka spolupráce vinotékám

4. 2. 2007 16:33

Nabídka pro vinotéky nabízející a podporující moravská a česká vína. V rámci projektu propagace a podpory našich vín nabízíme vinotékám možnost se na tomto projektu podílet a získat výhody s touto propagací spojené. Připojte se i Vy!

Vážení majitelé a provozovatelé vinoték v České republice. Jak jistě víte, Vinařský fond ve spolupráci s Národním vinařským centrem a dalšími organizacemi již druhým rokem realizuje projekt podpory a propagaci našich vín pod společnou značkou „Vína z Moravy, vína z Čech“. Pod touto značkou se mohou prodávat pouze jakostní a jakostní přívlastková vín s garantovaným původem v našich vinařských oblastech – Moravy nebo Čech.

V rámci tohoto projektu chceme navázat spolupráci a komunikaci s vinotékami, které nabízí a podporují moravská a česká vína. Princip spolupráce je následující:

Podmínky zapojení do projektu:

• Vinotéka musí nabízet a propagovat především moravská a česká vína; konkrétně tato vína musí představovat většinu své prodejní plochy
• Vinotéka bude mít na vhodných místech vyvěšeny či vystaveny POS a další materiály, propagující naše vína (plakáty, letáčky atd. atd.)

Vinotéka v rámci projektu dostane:

• Informační podporu v podobě zařazení do seznamu doporučených vinoték na www.wineofczechrepublic.cz; který bude později vydán také v tištěné podobě
• Materiální podporu ve formě propagačních materiálů zdarma (plakáty vč. rámů, letáčky vč. stojánků, informační materiály pro běžný rozdej...)
• Materiální podporu ve formě sommelierských potřeb s logem zdarma (sommelierské zástěry, vývrtky, ...)
• Podporu ve formě účasti na připravovaných vzdělávacích sommelierských programech zdarma či na symbolický poplatek.

Projekt „sítě“ vinoték podporující naše vína realizuje pro Vinařský fond Národní vinařské centum, o.p.s., Valtice. Tento projekt bude je dlouhodobý a bude postupně dopracováván a konkretizován. Prvním krokem je registrace vinotéky v sekce Oblasti a vinaři > Adresář vinoték v registračním formuláři vinoték na tomto webu. V další fázi oslovíme individuálně jednotlivé vinotéky s konkrétní nabídkou informačních a podpůrných materiálů. Komunikace bude v první fázi probíhat e-mailově a telefonicky a materiály budeme zasílat poštou; předpokládáme v letošním roce také osobní návštěvu.

Pokud tedy jste majitelem či provozovatelem vinotéky, splňujete výše podmínky a máte zájem o tuto spolupráci, prosím registrujte se v již zmíněné sekci Adresář vinoték.

Za Národní vinařské centrum, o.p.s.
ing. Pavel Krška

Svatomartinské ročníku 2019 ochutnáme už v pátek 8. listopadu a bude kvalitnější

3. 6. 2019 13:08, Pro veřejnost

Vinařský fond, majitel ochranné známky Svatomartinské, rozhodl pro letošní rok o dvou změnách v jejím používání: Pro možnost používat známku Svatomartinské budou muset vína ročníku 2019 získat p ...

Vína z Moravy, Vína z Čech