Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Mobilní aplikace Víno na dotek

2. 10. 2014 09:19

Víno na dotek je databáze moravských a českých vín, která přináší informace o zatím už 1960 našich vínech od 120 vinařů a vinařských firem!     

Chytré telefony nám v posledních letech přinášejí nejen spoustu zábavy, ale také dokáží usnadnit vyhledávání informací v mnoha oblastech. Není tomu jinak ani u tak tradičního produktu, jakým jsou moravská a česká vína.

Vína v aplikaci prezentují sami vinaři, kteří o nich mají ty nejlepší a nejpodrobnější informace. Aplikace tak nabízí uživateli opravdu „víno na dotek“. Jsou zde informace, kde vína koupit či k jakému pokrmu se hodí. Zároveň i vinařští začátečníci ocení malý slovníček vybraných vinařských pojmů nebo informace, kde se nalézá konkrétní viniční trať. Aplikace Víno na dotek dále nabízí podrobné údaje o jednotlivých vínech, jako je např. odrůda, jakostní zařazení, obsah zbytkového cukru, obsah kyselin či cenové rozpětí. U vinařů jsou zase zveřejněny veškeré kontaktní informace a odkazy na prodejny, kde je možné vybraná vína zakoupit.

Navíc jakmile najdete „to své“ víno, jednoduše se o dojem z něj můžete podělit s přáteli. Interaktivita je další předností aplikace Víno na dotek. Dotkněte se tedy sami nebo s přáteli moravských a českých vín…

Přehled vín naleznete také v samostatné sekci "Víno na dotek" na našem webu.

Více o aplikaci na: www.vinonadotek.cz.