Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vinařský institut pořádá studijní program Úvod do sommelierství

27. 8. 2010 13:38

Rádi bychom Vás upozornili na možnost přihlášení do online vzdělávacího programu Úvod do sommelierství vedeného Ivem Dvořákem, jedním z nejlepších českých sommelierů.

V šesti teoretických lekcích získají účastníci vzdělávání přehled o víně, jeho historii, odrůdách, zajímavostech spojených s vínem, sortimentu, skladování i sommelierském vybavení. První teoretická lekce bude pro účastníky studijního programu dostupná online od 15.9.2010. V praktické lekci (13 termínů, 7 míst po ČR) si procvičí servis i umění degustace a naučí se základům snoubení pokrmů s vínem. Cena kurzovného je 1350 Kč, úspěšní absolventi obdrží certifikát. Pro více informací si prohlédněte přiložený dokument, pro přihlášení navštivte webové stránky www.vinarskyinstitut.cz.

Vzhledem k účasti projektových partnerů mají všichni zákazníci Makra slevu z kurzovného ve výši 500 Kč a díky záštitě nad projektem mají členové Asociace hotelů a restaurací pro každého čtvrtého přihlášeného účastníka kurzovné zdarma. Slevy nelze slučovat.

Více informací a přihlášení na www.vinarskyinstitut.cz.

Centrum podpory marketingového vzdělávání, o.s.
Jaroslava Němcová
projektový manager Vinařského Institutu
+420 603 160 594