Menu
akce-top
akce a novinky

Pozvánka na charitativní aukci vín

Vážení přátelé, přijměte laskavě naše pozvání na dobročinnou aukci vybraných vín, která nám věnovali vinaři z jižní Moravy. Tyto dary jsou výrazem podpory práce Nadace VIA a vznikající komunitní nadace pro Břeclavsko a Hodonínsko. Zároveň jsou prezentací nejkvalitnějších odrůdových vín ze soukromých sklepů a sbírek.

Benefiční aukce vín se uskuteční 27. listopadu 2007 od 19:00 v hotelu Mandarin Oriental v Praze na Malé Straně. Vína bude představovat břeclavský sommeliér Libor Nazarčuk, trojnásobný mistr České republiky a držitel českého rekordu v sabráži.
Před aukcí Vás zveme na malé občerstvení a ochutnávku moravských vín.

Peníze, které dražbou získáme, rozdělíme rovným dílem mezi Nadaci VIA a sdružení Echo Moravia, jež komunitní nadaci zakládá. Obě organizace jsou členy Asociace komunitních nadací a podporují projekty, které přinášejí prospěch místním obyvatelům, zdravému životnímu prostředí, kultuře, vzdělávání, mládeži či se zaměřují na obnovu spolkového života a tradic. Rádi bychom, aby zde kromě státních podpor existovala i možnost, jak si můžeme pomoci sami: ne z moci úřední, ale jako lidé, kteří se nebojí sdílet odpovědnost za místo, kde žijí, pracují a vychovávají své děti.

Za spolupráci na této akci děkujeme hotelu Mandarin Oriental Prague, společnosti Via Perfecta, panu Nazarčukovi, aukční síni Dorotheum, Československé obchodní bance a společnosti AAA Auto.

Budeme potěšeni, pokud se rozhodnete aukce zúčastnit. Je nám ctí, že naše pozvání již přijala manželka velvyslance USA paní Alexandria Graber a další významní hosté. Vzhledem k omezené kapacitě sálu laskavě potvrďte Vaši účast na telefonním čísle 233 113 370 nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Srdečně zveme i Vaše přátele a obchodní partnery.


Těšíme se na viděnou,

Jiří Bárta, Zlata Maděřičová
Nadace VIA Echo Moravia

Zlata Maděřičová, občanské sdružení Echo Moravia, tel. 777 112 437

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech