Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nejlepším vínem Promenády červených vín je André 2009 z Kobylí

22. 11. 2010 09:37

Tisková zpráva, Promenáda červených vín

Velké Pavlovice, 22. listopadu 2010 - Jako nejlepší víno soutěže Promenáda červených vín 2010 vybrali odborní degustátoři pod vedením Bc. Jaroslava Suského moravské víno André- PS, ročník 2010 z Patrie Kobylí a.s. Hrozny na toto víno byly sklizeny v podnikových vinicích v trati Holý kopec ve vinařské obci Kobylí.

Zlatou medaili za kolekci vín obdržela Patria Kobylí a.s., stříbrnou Vinařství Oldřich Drápal z Brna a bronzovou Vinařství Leoš Horák z Vrbice, na dalších místech se umístila Velkobílovická vína s.r.o.Velké Bílovice, Vinium a.s. Velké Pavlovice a Livi spol. s.r.o. Dubňany.

Soutěž byla podpořena Vinařským fondem ČR a řídila se statutem schváleným Ministerstvem zemědělství, na jeho dodržování dohlédla Ing. Lenka Bublíková.
Možnost ochutnat toto vítězné víno, a také další skvělá vína všech předních producentů červených vín přihlášená do této prestižní soutěže, mají milovníci vín ve Velkých Pavlovicích v sobotu 27. listopadu 2010 v sále sokolovny Hlavní 1 od 14:00 - 21:00 hodin.

Cílem projektu Promenáda červených vín je prezentace a soutěžní porovnání červených a růžových vín s garantovaným původem na Moravě a v Čechách a jejich přiblížení konzumentům.

Více informací na:

www.velkepavlovice.cz
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420774364012