Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Národní vinařské centrum představí edici Krajem vína 2010

13. 1. 2010 09:08

Tisková zpráva, Národní vinařské centrum & Omnimedia

Národní vinařské centrum, za podpory Vinařského fondu ČR, na brněnském veletrhu Region Tour představí edici Krajem vína 2010.

Ve dnech 14. až 17. ledna se v prostorách brněnského výstaviště uskuteční již 19. ročník mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech Region Tour. Chybět na něm nebude ani Národní vinařské centrum, které na veletrhu představí materiály vinařské turistiky pro rok 2010.

„Průvodce „To nejlepší z vinařské turistiky na jižní Moravě“ a „To nejlepší z vinařské turistiky v Čechách“ obsahují seznamy všech vinařství, vinných sklepů a vinoték registrovaných na oficiální internetové prezentaci moravských a českých vín Vína z Moravy, Vína z Čech,“ vysvětluje Ing. Petr Gondáš, projektový manažer Národního vinařského centra. „Novinkami jsou rozšířené popisy certifikovaných zařízení v adresářích vinařů doplněné o aktuální fotografie a „Kalendář vinařských akcí“ v novém celobarevném formátu. Jako tradičně celou kolekci doplní mapy vinařských oblastí a podoblastí ČR. V mapách podoblastí budou nově piktogramy certifikace přiřazeny k jednotlivým vinařských obcím s počtem certifikovaných zařízení v obci,“ doplňuje Gondáš.

Materiály Krajem vína v loňském roce získaly prestižní cenu ministerstva pro místní rozvoj za ucelenou kolekci propagačních materiálů a komplexní propagaci vinařské turistiky a také cenu magazínu C. O. T.

Pult Národního vinařského centra naleznete v Pavilonu P na stánku Jihomoravského kraje č. 050.

Národní vinařské centrum vydává tuto edici v rámci projektu Podpora a propagace vinařské turistiky na Moravě a v Čechách. Tento projekt realizuje od roku 2006 spolu s Centrálou cestovního ruchu jižní Moravy, Jihomoravským krajem, Nadací Partnerství, Cechem českých vinařů, agenturou Bravissimo a s finanční podporou Vinařského fondu ČR a Jihomoravského kraje. Jednou z hlavních aktivit projektu je tvorba a distribuce balíčku materiálů vinařské turistiky, který je k objednání zdarma. Balíček obsahuje dva turistické průvodce To nejlepší z vinařské turistiky na Moravě a To nejlepší z vinařské turistiky v Čechách, mapu vinařské oblasti Morava, mapu vinařské oblasti Čechy, 4 mapy vinařských podoblastí Moravy (znojemská, velkopavlovická, mikulovská, slovácká), aktuální kalendář vinařských akcí.

Přímý odkaz k objednání balíčku materiálů vinařské turistiky zdarma naleznete ZDE


Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Ing. Petr Gondáš, Národní vinařské centrum
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 602 470 261

Ing. Pavel Krška, Národní vinařské centrum, o.p.s.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 721 414 575

Jakub Fürst, Omnimedia Public Relations, s.r.o.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 221 419 220, 777 221 922

Více o vínech na www.vinazmoravy.cz a www.vinazcech.cz