Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

MAKRO VÍNO ROKU 2007

21. 5. 2007 11:20

Vážení obchodní přátelé,
společnost Makro Cash & Carry ČR si Vás dovoluje kontaktovat v souvislosti s vyhlášením pátého ročníku prestižní soutěže Makro víno roku 2007. Soutěž MAKRO víno roku umožňuje tuzemským výrobcům vína efektivní přístup na domácí i zahraniční trhy společnosti MAKRO. Každoroční soutěž pomáhá zákazníkům společnosti MAKRO v lepší orientaci při profesionálním výběru a nákupu vín od renomovaných ale i nových dynamických výrobců působících v ČR. Zviditelňuje se tak pozice a obohacuje sortiment kvalitních vín domácího původu v nabídce klasických i speciálních vinoték (humidoru) společnosti MAKRO.

5. ročník soutěže probíhá podle inovovaného statutu. Ten rozšiřuje ve větší míře zastoupení jakostních vín s přívlastkem a vín z kategorie tzv. mikrovzorků. Do kategorie mikrovzorků je možné přihlásit vína s přívlastkem vyšším než pozdní sběr, například výběr z cibéb nebo ledové víno. Z toho důvodu byl pro kategorii mikrovzorků upraven požadovaný minimální počet lahví, určený pro prodej ve velkoobchodu MAKRO na 1000 lahví každého přihlášeného mikrovzorku v objemu 0,75 l nebo odpovídající poměrné množství lahví v objemu 1,5 l, 0,5 l, nebo 0,375 l.

Informace:
Makro Cash & Carry ČR
Markéta Světlíková
PR Manager
Jeremiášova 1249/7, 155 00 Praha 5 - Stodůlky,
e-mail: marketa.svetlikova@makro

Přihlášky zasílejte na adresu:
Vzorky je nutno doručit na adresu nejpozději do 01.06. 2007:
Ing. Marek Babisz
NÁRODNÍ VINAŘSKÉ CENTRUM, o.p.s.
Zámek 1, CZ - 691 42 VALTICE
tel./fax: 519 352 744
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Požadovány jsou 3 lahve od 1 vzorku, každý výrobce může nominovat maximálně 5 vzorků. Nominační poplatek je 500,- Kč za jeden přihlášený vzorek. Na základě doručené přihlášky bude vystavena faktura.