Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Gastronomický festival Vasyllya - výzva pro vinaře

3. 1. 2019 10:20

Velvyslanectví Ukrajiny v České republice zve české vinaře k účasti na gastronomickém festivalu Vasyllya, který se bude konat v povánoční atmosféře ve dnech 9.-14. ledna 2019 v Užhorodu.

Případné zájemce o účast bychom rádi vyzvali, aby se obrátili přímo na místní samosprávu Zakarpatské oblasti, která festival organizuje (tel. +380506275691; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Místo přihlašovacího formuláře je třeba poslat na výše uvedenou e-mailovou adresu zprávu, do které je nutno uvést název společnosti, kontaktní údaje, popis výrobků, které by měly být na festivalu představeny, a jmenný seznam zástupců firmy, kteří se akce zúčastní.

Organizátoři rovněž laskavě žádají, aby byly uvedeny datum, přibližný čas a konkrétní místo hraničního přechodu, a také registrační číslo a značka vozu účastníka festivalů. Oblastní úřad Zakarpatské oblasti následně dokáže pro účastníky zajistit zrychlený hraniční přechod.

S úctou
Jevhen Perebyjnis
velvyslanec Ukrajiny v ČR

 

Svatomartinské ročníku 2019 ochutnáme už v pátek 8. listopadu a bude kvalitnější

3. 6. 2019 13:08, Pro veřejnost

Vinařský fond, majitel ochranné známky Svatomartinské, rozhodl pro letošní rok o dvou změnách v jejím používání: Pro možnost používat známku Svatomartinské budou muset vína ročníku 2019 získat p ...

Vína z Moravy, Vína z Čech