Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

International Rosé Championship 2019 - Krakov - Polsko - informace pro vinaře

2. 1. 2019 11:41

Vážení vinaři, informujeme vás o možnosti přihlásit vzorky vašich vín na mezinárodní soutěž růžových vín v Krakově - Polsko "International Rosé Championship" 2019. Vzorky je možno přivést do 31. března 2019 do Národního vinařského centra - Sobotní 1029 - Valtice. Kartony výrazně označte "Rosé Championship Krakov". 1 vzorek = 4 láhve.

NVC zajišťuje pouze sběr vzorků; přihlášku a platbu si administruje vinař sám. Soutěž není podporována VF.

Soutěž je organizována na profesionální úrovni časopisem "Czas Wina", největším polským vinářským časopisem. Vína bude hodnotit s mezinárodní porota, včetně Masters of Wine.

Zbývající láhve po skončení soutěže budou sloužit k propagaci růžových vín na polském trhu během podzimu ENOEXPO v Krakově, největším vinařském veletrhu v Polsku.  50 nejlepších vín soutěže bude vystaveno ve speciálním samoobslužném stánku IRC  bez dodatečných poplatků výrobcům.   Deset nejlepších vín bude během výstavy prezentováno  na speciální mistrovské třídě.

Více informací na https://www.rosechampionship.com/ 

Další informace také v informačním letáku - níže ke stažení v PDF.

Svatomartinské ročníku 2019 ochutnáme už v pátek 8. listopadu a bude kvalitnější

3. 6. 2019 13:08, Pro veřejnost

Vinařský fond, majitel ochranné známky Svatomartinské, rozhodl pro letošní rok o dvou změnách v jejím používání: Pro možnost používat známku Svatomartinské budou muset vína ročníku 2019 získat p ...

Vína z Moravy, Vína z Čech