Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Pozvánka na odbornou akci Kázání ve vinici - vinohradnický jarmark

19. 4. 2018 12:51

Vážení vinaři, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na druhý ročník odborné akce pro vinaře, vinohradníky a ostatní oborové zájemce KÁZÁNÍ VE VINICI - VINOHRADNICKÝ JARMARK, které se uskuteční 23. května v areálu vinařství Sonberk.

Akce je malým interaktivním veletrhem. Odborné prezentace více, jak dvaceti firem napříč vinohradnickým produktovým portfoliem. Výměna zkušeností. A samozřejmě praktické ukázky přímo ve vinici, které bude možné sledovat také na velkoformátové obrazovce.

Bude možné vyzkoušet například osobní a užitkové vozy; otestovat traktory, vinohradnickou techniku, stroje a zařízení; ucelená řešení pro výživu půdy; ochranné prostředky; vinohradnický sortiment a mnoho dalšího.

Vstup i občerstvení je zdarma, avšak pouze pro přihlášené návštěvníky.

Registrovat se můžete na www.akcesvcr.cz, nejpozději však do 16. 5. 2018.

Těšíme se na setkání 23. 5. 2018 v areálu vinařství Sonberk, Popice, od 9.00 do 16.00 hodin.

Za organizátora akce Svaz vinařů ČR:

Martin Chlad, ředitel obchod a marketing, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 774 778 817

Lenka Křivánková, projektová manažerka, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 602 582 589