Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Weinparade Poysdorf 2018 - informace pro vinaře

18. 2. 2018 18:23

Vážení vinaři, po roce opět zasílám přihlášku a podmínky účasti na regionální soutěžní přehlídku vín rakouské vinařské oblasti Weinviertel, 45. Weinparade Poysdorf 2018. Pokud budete mít zájem zúčastnit se, přečtěte si prosím pozorně přiložené materiály i tento dopis. Stejně jako v minulých letech bude soutěž pro naše vinaře organizačně zajišťovat Moravín, svaz moravských vinařů.

Chcete-li se zúčastnit této soutěže, zašlete dle dispozic řádně vyplněnou přihlášku na jeden z uvedených e-mailů nejpozději do 14. března 2018. Přijetí přihlášky zaslané e-mailem bude zpětně potvrzeno rakouským pořadatelem a tím bude přihláška akceptována, přihlášky dodané po termínu nebudou akceptovány!  

Přihlášené vzorky je možné dodat v určeném termínu do Mistelbachu samostatně, viz podmínky účasti, nebo využít hromadný svoz a vzorky dodat do VINAŘSTVÍ HOLÁNEK, IVAŇ, v úterý 3. dubna 2018 od 8.00 do 16.00 hod. Vzhledem k Velikonočním svátkům je sběr vzorků v Ivani možný pouze jeden den, příp. po dohodě s Ing. H. Holánkem. Vinařství Holánek je v Ivani u hlavní silnice směr Vranovice na konci obce.

DŮLEŽITÉ! Vzorky vín musí být řádně adjustované, označené číslem šarže a zabalené výhradně do originálního kartonu na tři lahve! Kartony označte etiketou a zkratkou WP. Přihlášky vyplňte čitelně, vyhnete se zbytečným zkomoleninám jmen a názvů firem v katalogu i na diplomech.

Účastnický poplatek požadovaný rakouským pořadatelem za 1 vzorek činí € 42,--, zaplaťte jej předem výhradně převodem na účet pořadatele: Bezirksweinbauver-band Poysdorf, IBAN: AT 78 32663000 00001669  BIC: RLNWATWWPOY. Řádný doklad bude vystaven dodatečně rakouským pořadatelem soutěže. NEPLAŤTE NA ÚČET MORAVÍNU! Přijímána nebude ani platba v hotovosti!

Za poskytnuté služby tj. náklady za německy hovořící obsluhující personál v den veřej-né degustace, organizační zajištění soutěže a dopravu vzorků vín požadujeme od všech přihlášených vinařství zaplacení organizačního poplatku ve výši 100,--Kč/vzorek. Platbu prosím proveďte při předání vzorků hotově, případně převodem na účet Moravínu u ČS č. ú. 1381622309/0800, v. s. 190318, faktura za služby bude Moravínem vystavena na vyžádání e-mailem. Poplatek je určen na pokrytí části nezbytných nákladů, které pro Vás dle požadavků organizátora zajišťujeme.

Slavnostní předání ocenění a veřejná degustace se uskuteční v sobotu 19. května 2018 od 10.00 hod. pro zvané hosty a vinaře, od 13.00 hod. pro veřejnost. Ocenění vinaři obdrží pozvánku.

Zdravím a přeji příjemný den                                                                            

 

za výbor Moravínu

Vladimíra Seidlová                                                    

místopředsedkyně

MORAVÍN, svaz moravských vinařů o. s., Zámek 1, 692 01 Mikulov, P. O. Box 88; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., http: www.moravin.eu; tel. 602 559226; korespondenční adresa: Nová 48, 692 01 Mikulov