Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Soutěž do Pálavské galerie vín 2018 - informace pro vinaře

13. 2. 2018 11:12

Vážená paní, vážený pane, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2017. O tento projekt je mezi cílovou skupinou velký zájem, což nás motivuje do další práce. Dokazuje to zvyšující se návštěvnost Galerie vín, a to nejen z řad milovníků vína a návštěvníků Pálavy, ale také účast vinařů a zvyšující se počet konkurence při výběru vín. Díky tomu se nám daří vinařství úspěšně prezentovat. Pálavská galerie vín bude i v roce 2018 sloužit jako prezentační a výstavní skříň 60 nejlepších vín z hroznů vypěstovaných na jedné z 57 viničních tratí v katastrálním území obce Mikulov, Bavory, Perná, Pavlov, Horní Věstonice, Dolní Věstonice nebo Klentnice. Přihláška do 30. března 2018.

Naším nejbližším úkolem je, s pomocí odborné komise, vybrat 60 nejvhodnějších vín z Pálavy. Nová vybraná kolekce vín bude zpřístupněna veřejnosti v Pálavské galerii vín od 1. 6. 2018.

Veškeré informace, termíny odevzdání soutěžních vzorků vín, pravidla spolupráce aj. naleznete ve Statutu soutěže do Pálavské galerie vín 2018.

> Přihlašování on-line na: https://www.elwis.cz/cs/palavska-galerie-vin-2018/

Budeme velmi rádi, pokud budete mezi těmi, kteří chtějí mít svá vína v Pálavské galerii vín. V případě dotazů prosím kontaktujte vedoucí provozu PGV: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.tel.: +420 777 472 241.

 

Těšíme se na další spolupráci

RNDr. Zdeněk Janeček, jednatel, Pavlof s.r.o.

 

Lenka Kršková, vedoucí provozu Pálavské galerie vín

Tomáš Čížek, vedoucí provozu Pálavské galerie vín