Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nabídka spolupráce na Hrách VIII.letní olympiády dětí a mládeže

18. 4. 2017 06:54

Vážení vinaři, Ve dnech 24. až 29. června letošního roku se v Brně pořádají Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017 (dále jen ODM). Organizátorem této velmi významné sportovní akce, které se účastní více než 4500 mladých sportovců, je Jihomoravský kraj ve spolupráci se statutárním městem Brnem a Českým olympijským výborem.

Rádi bych Vás tímto požádali a možnost poskytnutí vína ve formě sponzoringu této akce.

Poskytnuté lahve vína by byly k dispozici ve VIP zónách, které budou vytvořeny pro významné hosty kraje v prostoru zahájení Her (Pavilon F brněnského výstaviště), na osmi vybraných sportovištích v průběhu soutěží a v Olympijské vesnici, která bude v areálu Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem. VIP zóny budou složit jako zázemí s drobným občerstvením a nápoji. Případně mohou být lahve využity jako součást dárkového balíčku pro VIP hosty.

V případě, že budete mít zájem lahve vína pro tuto příležitost poskytnout, může JMK Vaši společnost prezentovat formou reklamy, např. umístěním roll-up bannerů či obdobných reklamních předmětů v prostorech VIP zón apod. V případě výraznější podpory se můžete stát i partnerem ODM, kdy se loga mohou objevit i na oficiálních webových stránkách ODM, v tištěných materiálech a dalších.

Za jakoukoli spolupráci budeme velmi vděční.

S pozdravem za organizátory akce

Ing. Kateřina Konečná

odbor školství – oddělení sportu

pověřená vedením oddělení

Krajský úřad Jihomoravského kraje 

Žerotínovo nám. 3, 601 82  Brno

telefon: 541 65 1610, 728 558 893

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozvánka na vinařské akce v červenci 2019

26. 6. 2019 12:27, Pro vin. turisty

Klimatizaci zdarma v parných dnech ve vinařském světě vín z Moravy a Čech v řadě vinařských obcí nabízí místní vinařská sdružení formou služeb otevřených sklepů. V zásadě jde o to, ...

Vína z Moravy, Vína z Čech