Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Pozvánka k účasti na 24. ročníku GRAND PRIX VINEX

10. 3. 2017 19:30

Vážení vinaři, obchodníci a distributoři vín,

rádi bychom Vás opět pozvali k účasti na mezinárodní soutěži vín GRAND PRIX VINEX. Jak již jistě víte, GRAND PRIX VINEX je renomovanou mezinárodní soutěží vín, která je pořádána Národním vinařským centrem ve spolupráci s Veletrhy Brno a Svazem vinařů ČR. Splňuje mezinárodní standardy pro hodnocení vín i Národní standardy certifikovaných soutěží vín v ČR.

Bude nám potěšením do letošního ročníku zařadit i Vaše vína. Pro vítěze jsou opět připraveny prestižní ceny – skleněné plastiky dle návrhu Bořka Šípka, dvouzónová vinotéka, karafy se skleničkami a diplomy, oceněná vína bude možné označit medailičkami.

Odborné hodnocení mezinárodní komisí certifikovaných degustátorů proběhne ve dnech  27.–28. dubna 2017 v prostorách Národního vinařského centra ve Valticích.

Veřejná prezentace vín soutěže se uskuteční o víkendu 20.–21. května 2017 v pavilonu „B“ brněnského výstaviště. První den prezentace (20. 5.) v 18.00 hod. proběhne slavnostní předání hlavních ocenění.

Co Vám přinese ocenění v soutěži GRAND PRIX VINEX?

  • Srovnání s víny přítomnými na středoevropském trhu.
  • Uvedení v katalogu soutěže a prezentace Vašeho vína na mezinárodní výstavě v Brně. V katalogu a na ochutnávce budou představena pouze vína s hodnocením min. 80 bodů.
  • Zvýšení prestiže a ceny Vašeho vína u obchodníků s vínem a vinařské veřejnosti.
  • Možnost označit láhve příslušným oceněním a možnost reprodukce medaile či ocenění ve Vašich propagačních materiálech.
  • Medializace ocenění u mediálních partnerů a v PR aktivitách souvisejících se soutěží.

Věříme, že se soutěže rádi (znovu) zúčastníte. Uzávěrka přihlášek je 13. dubna 2017.

► Informace k přihlášení v sekci Přihláška

Více na oficiálním webu soutěže: www.grand-prix-vinex.cz

Případné další informace: Ing. Šárka Nádvorníková, tel. 519 352 072, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.