Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Čtenářská anketa VINAŘSKÉHO OBZORU

13. 2. 2007 20:37

Při příležitosti výročí 100 let od vydání prvního čísla Vinařského obzoru

Každá vyplněná a poštou na adresu redakce zaslaná anketa bude odměněna hodnotnou publikací – faksimile originálu Vinařského obzoru z 24. ledna 1907.

Milá čtenářko, milý čtenáři,

dovolujeme si Vás požádat o spolupráci na dalším obsahovém vývoji Vinařského obzoru. Chceme i nadále pokračovat v prohlubování vztahů a úzké komunikaci s našimi čtenáři. Pro další redakční konání jsou pro nás určující především Vaše názory a požadavky na Vinařský obzor. A právě k upřesnění Vašich postojů by měla sloužit, jako již v předchozích dvou, tato (volitelně anonymní) čtenářská anketa. Výsledky ankety budou po vyhodnocení postupně uveřejňovány na stránkách časopisu a samozřejmě poslouží k dalšímu směřování Vinařského obzoru. Veškeré anketní lístky s vyplněným adresním kuponem zaslané v ofrankované obálce na známou adresu (Vinařský obzor, P. O. Box 34, Žižkovská 1275, 691 07 Velké Bílovice) budou odměněny hodnotnou publikací – faksimilií originálu vůbec prvního čísla Vinařského obzoru z 24. ledna 1907.

Také v této anketě se objevuje netradiční soutěž o nejlepší článek roku 2006 – všichni účastníci ankety, kteří budou hlasovat pro autora a článek, jenž vyhraje, dostanou od redakce malý dárek. Autor článku bude odměněn mimořádným honorářem 2000 Kč.

Konkrétní údaje, které uvedete v anketě, budou ošetřovány velmi diskrétně a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím osobám nebo zveřejněny. Jménem vydavatele a redakce Vám předem děkuji za pochopení a spolupráci a přeji hodně úspěchů v roce 2006 a také v soutěžním slosování.

Za redakci Ing. Richard Stávek, šéfredaktor

(pk)