Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nabídka – Seoul International Wine & Spirit EXPO 2017

27. 1. 2017 11:11

Vážení vinaři, Předně bych Vám velmi rád poděkoval za projevenou důvěru v projektu CZECH WINE v Jižní Koreji. Je úžasné prezentovat na druhé straně světa tak kvalitní produkt, jakým je právě víno z České republiky. Pro příští rok připravujeme rozsáhlou podporu exportních aktivit vinařů. Operační plán a detaily pro rok 2017 jsou obsaženy v přehledné prezentaci, která je součástí e-mailu.

V  rámci  přípravy  na  největší  výstavní  akci  příští  sezóny  již  nyní  začínáme  připravovat  kapacity  pro  zastoupení  firem z České republiky. Naše společnost má vyjednánu účast ve výstavní hale COEX na jarní Soul International Wine and Spirit EXPO 2017, které se bude konat 27. – 29. dubna 2017. CzechMade nabídne zcela unikátní možnost prezentace:

korejský personál s naším managementem, zastoupení a služby pro obchodníky z Číny, rozsáhlou webovou doménu v

korejském jazyce zaměřenou výhradně na české víno pro korejské distributory, hostesky, video záznamy, degustace v

zastoupení sommeliérů, katalogy v korejském jazyce atd. Více informací naleznete v přiložené prezentaci.

V kontextu s výše uvedeným  je zřejmé, že půjde o  jedinečnou příležitost odstartovat působení na silně se rozvíjejícím trhu  s vínem  pro  Vaše  vinařství.  Z  našich  zkušeností  víme,  že  veletrhu  se  zúčastní  především  nákupčí  a  distributoři z Koreji, Číny a Japonska. V místní komunitě obchodníků se jedná o nejvýznamnější akci, kde budou k vidění ti nejlepší z
nejlepších.  Naše  společnost  v návaznosti  na  velkou  poptávku  po  českých  vínech  z  roku  2016  připravuje  jednu  z největších expozic, která kdy byla v Asii uskutečněna.

Již před rozesláním nabídky, kterou právě čtete, nás kontaktovalo velké množství vinařů, kteří s námi spolupracují, nebo jim naše společnost byla doporučena a je zřejmé, že poptávka po výstavě bude převyšovat naši kapacitu. Pro uspokojení všech  jsme  se  proto  rozhodli  kapacitu  navýšit  na  maximum,  které  jsme  schopni  s  naším  personálem  zajistit.  Naše
společnost zastoupí na akci SIWS 2017 na 40 firem s ambicemi vstoupit    a prodávat na korejském trhu (počet zahrnuje také tvrdý alkohol). Doporučujeme proto provést rezervaci místa a kapacity v dostačujícím předstihu. Výstava  se  bude  konat  v  COEX  Hall,  stejně  jako  v předchozích  ročnících.  Grafické  návrhy,  které  jsou  součástí prezentace  pouze  podtrhují  kvalitu  připravované  události.  Rádi  bychom  oslovili  nejenom  velké  firmy,  ale  také  menší  či malé vinaře pod VOC, kteří sice nemají vysoké kapacity, nicméně mají kvalitní vína. Pro každého se na výstavní expozici najde místo a každý v rámci vlastních možností bude mít možnost si prezentaci zaplatit.

Jak již bývá zvykem, opět bude možné si zaplatit speciální plochy k prezentaci – wallpapery, rollup a také velké světelné oboustranné  tabule,  které  budou  dominantou  stánku.  Vzhledem  k tomu,  že  prostor  bude  omezen  a  vyprodán  velice rychle,  budeme  postupovat  stejným  způsobem,  jak  tomu  bylo  při  minulých  akcích.  První  zájemci  o  plochu  dostanou plochu do nájmu. Design a zpracování bude samozřejmě v naší režii.

Jsme  hrdi  na  to,  že  jsme  jediná  firma  na  trhu  v Jižní  Koreji,  která  výše  popsané  aktivity  nabízí  a  zastřešuje  a  je  nám velkou ctí pracovat s těmi nejlepšími a nabízet to nejlepší. Naše aktivity je možné si ověřit na Velvyslanectví ČR v Jižní Koreji, se kterým jsme v úzké spolupráci. Pan velvyslanec, Ing. Tomáš Husák či obchodní rada, pan Květoslav Sulek, Vám podají reference. Doporučujeme také navštívit naše webové stránky, kde se dozvíte další důležité informace týkající se například certifikace, vstupu na trh, právního servisu, poradenství, jednání atd.

Těším se na spolupráci a ještě jednou Vám děkuji za projevenou důvěru v roce 2016.

S pozdravem
____________________________________________________________
CzechMade Limited, Owner and CEO.
Bc.Jiří Podhirna, MBA, PhDc
M. +82 10-2974-8574
E. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.czechmade.co.kr

Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech