Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

MICHELANGELO WINE AWARDS 2016 - nabídka pro vinaře

25. 7. 2016 07:51

Vážení vinaři, připomínáme mimořádnou nabídkou účasti na světové soutěži MICHELANGELO WINE AWARDS do JIHOAFRICKÉ REPUBLIKY, země skvělých Pinotáží, Cabernetů, Syrahů, Chardonnay a Sauvignonů! Účast organizuje časopis SOMMELIER - revue pro Hotel, Restaurant a Cestování.

Po téměř čtvrt roku trvajících přípravách se nám povedlo pro vás vyjednat extra výhodné podmínky účasti! Startovné za jeden vzorek(3 LÁHVE) je 120€ VČETNĚ DOPRAVY DO AFRIKY A CELNÍHO ODBAVENÍ V PRAZE I V JAR!!! Pouze vyplníte přiloženou přihlášku (je přeložená do češtiny) zapakujete své vzorky, přiložíte laboratorní rozbor a odevzdáte do 29. července do sběrného místa – BS Vinařské potřeby ve Velkých Bílovicích.

Přihlášky spolu s kopií běžného laboratorního rozboru posílejte co nejdříve na adresu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v kopii na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nemusíte nic platit do světa! Nemusíte se bát zahraničních plateb!

Vinaři z ČR obdrží obratem korunovou fakturu od naší redakce SOMMELIER, která organizuje společnou účast. Každopádně do Jihoafrické republiky budeme platit jedinou platbou.

Vaše vína poletí přes Amsterdam cargem KLM.

Tak neváhejte a přihlašujte!

Prosím, v přihlášce nezapomeňte napsat zřetelně cenu 1 láhve vína bez DPH od vás ze sklepa – to je cena, ze které budeme platit clo. Po dlouhých konzultacích je jasné, že v JAR neplatí nulová či jednodolarová cena za soutěžní vzorek, ale cena skutečná, kterou celní orgány namátkou ověřují na stránkách výrobce.

Na druhé a třetí straně přihlášky máte uvedené soutěžní kategorie a podkategorie. Prosím, přihlašte svá vína co nejpečlivěji, abyste nebyli při hodnocení biti pro formální chybu. Opět je vše přeložené pro snadnější orientaci.

Protože se jedná o velmi atraktivní, dosud pro soutěže vín neslýchanou destinaci, uděláme vše proto, aby dosažené výsledky byly široce publikovány.

Nejdůležitější bod a rekapitulace:: Cena je kalkulovaná na 20 vzorků při průměrné ceně vína 150 CZK/6-7€ bez DPH. Věřím, že tolik vín dáme dohromady! Vždyť ze cenu startovného na jednu velkou soutěž tady máte startovné i s dopravou a proclením! Vaše vzorky odvezeme ze sběrných míst v pátek 29. července k nám do Hrusic, kde je připravíme k transportu a po neděli poletí do Afriky.

Hodně štěstí! Afrika se těší na vaše vína! A hodnotí se u Mysu dobré naděje!

 Případné další informace:

JUDr. Luboš Bárta, MBA

šéfredaktor SOMMELIER/Revue pro Hotel, Restaurant a Cestování

Vydavatelství GastroPress s.r.o.

251 66 Hrusice 177

tel 323 656 600, fax 323 654 080, mobil 602 270 830

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.