Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

INVENT ARENA 2016 prezentace na mezinárodní výstavě

9. 3. 2016 15:19

Vážení vinaři, dovolujeme si vás pozvat k účasti na mezinárodní výstavě technických novinek, patentů a vynálezů INVENT ARENA 2016, která se koná 16. – 17. června 2016 ve Werk Areně v Třinci.

Součástí výstavy bude prezentace českých držitelů chráněných označení původu / zeměpisných označení. Tato expozice bude umístěna ve foyer Werk Areny a vinaři zde budou mít možnost prezentovat svá vína a další produkty či aktivity. Dále je dojednáno, že budou moci svá vína nabízet návštěvníkům výstavy jak formou ochutnávek, tak i přímého prodeje.
Vystavovatelem může být každý vinař, který dodržuje zákonné podmínky pro užívání chráněného označení původu / zeměpisného označení pro vína.
Připravovaná výstava má celkovou předpokládanou rozlohu 900 m2, vinaři a další držitelé chráněných označení původu budou mít zdarma k dispozici místo pro vlastní prezentaci o velikosti 3 x 2 m2. Vybavení této plochy si vinaři mohou dovézt vlastní nebo si ho mohou objednat u organizátora výstavy.
Ubytování a dopravu si zajišťují vystavovatelé individuálně.
Vyplněnou přihlášku odešlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ji vyplňte on line na www.cerna-louka.cz/invent 

V případě dotazů a dojednání detailů neváhejte kontaktovat:
Ing. Marcela Pechálová,
tel: 596 167 118, mobil: 606 515 666, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.