Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Holiday World 2016 - nabídka vinařům pro prezentaci na veletrhu

14. 1. 2016 15:47

[OPAKOVANÁ VÝZVA] Vážení vinaři a provozovatelé aktivit vinařské turistiky, obracíme se na Vás s nabídkou účasti na veletrhu Holiday World Praha 2016, který se koná 18. - 21. února 2016 na Výstavišti Praha – Holešovice. Holiday World je středoevropský veletrh cestovního ruchu s pětadvacetiletou tradicí.

Vinařská expozice bude úzce navazovat na expozici Jihomoravského kraje, která je koncipována také jako vinařská turistická destinace. Expozice bude umístěna ve vstupní Veletržní hale a vinaři zde budou míst možnost prezentace svých vín a turistických aktivit a dále je dojednáno, že zde budou moci nabízet i svá vína návštěvníkům veletrhu a to jak formou ochutnávek, tak i přímého prodeje.

Předpokládáme nabídku vín a služeb v oblasti vinařské turistiky, například ubytování s pořádáním edukativních degustací, exkurze do vinic a další turistické programy.

V rámci připravované expozice, která má předpokládanou rozlohu 170 m2, budou mít zúčastněné firmy k dispozici místo pro vlastní prezentaci a společné zázemí. Větší část nákladů spojených s rezervací plochy, registračními poplatky a výstavbou stánku hradí Vinařský fond. Finanční spoluúčast jednotlivých společností činí 4.000 Kč za jeden pult (cena bez DPH).

Ubytování a dopravu si každý hradí sám.

Protože počet prezentačních míst je omezen, bude pro účast rozhodující pořadí zaslání přihlášky a dále nabízený turistický program.

V příloze zprávy je přihláška k účasti na veletrhu. Vyplněnou přihlášku pošlete elektronicky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě dotazů se obracejte na následující kontakty:

Ing. Ctibor Dolanský, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 541 652 473, mobil: 606 601 847                                                              

Ing. Jaroslav Machovec, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 541 652 478, mobil: 606 645 470

Naši vinaři získali vloni ve světě více než 900 medailí!

4. 1. 2019 08:55, Pro veřejnost

Rok 2018 se stal historicky nejúspěšnějším medailovým rokem a opět potvrdil neustále rostoucí kvalitu moravských a českých vín. Z mezinárodních soutěží si naši vinaři odvezli celkem 909 medailí, což j ...

Vína z Moravy, Vína z Čech