Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nabídka k účasti na veletrhu SALIMA / VINEX 2016 pro moravské a české vinaře

1. 12. 2015 09:15

Vážení vinaři, využijte naši nabídku a zúčastněte se tradičních potravinářských veletrhů SALIMA / VINEX 2016 ve dnech 17. až 20. 2. 2016 na brněnském výstavišti. Opět máme pro Vás připravenu jednoduchou a finančně nenáročnou prezentaci, díky které budete moci nabídnout svá vína k ochutnávce, ale hlavně prodeji Vašim zákazníkům.

Nemalou část odborníků tvoří zákazníci z oblasti hotelnictví, stravování a cestovního ruchu. Veletrh SALIMA v sobě koncentruje nabídku specialit, regionálních potravin a nápojů, produktů s označením Klasa, Český výrobek a mnoha dalších. Zastoupení tu budou mít i četné zahraniční firmy. Veletrh je o zážitcích a společně můžeme pro návštěvníky připravit ty nezapomenutelné!

Vždyť dobré jídlo a dobré víno vždy patřily a budou patřit k sobě!

Za tým SALIMA / VINEX

D. Pelikán

Věnujte prosím pozornost přiloženému souboru, kde naleznete detailní specifikace nabídky!!!

Poznámka: Navazující tradiční mezinárodní SOUTĚŽ VÍN GRAND PRIX VINEX se uskuteční v termínech 3. a 4. května 2016 (hodnocení vín), resp. 21. a 22. května 2016 (veřejná prezentace - pavilon "B" BVV).

Naši vinaři přivážejí z Paříže 54 medailí

9. 3. 2019 06:25, Pro tisk

Moravští a čeští vinaři uspěli na první velké mezinárodní soutěži roku. Na 25. ročníku prestižní soutěže Vinalies Internationales, která se každoročně odehrává v Paříži, získali 23 zlatých a 31 s ...

Vína z Moravy, Vína z Čech